Stavíme posvátný prostor
potní chýše

Maitrea spojuje podobně smýšlející lidi z celého světa. Tento rok byl pro nás očistný a plný nových zkušeností. A výsledky našich kroků nás utvrdily v tom, že máme na této cestě propojování pokračovat. 

Tým Maitrey s Aničkou a Petrem ze Dvoru Svatá Maří a s šamankou Naomi Katz spojíme své síly, abychom společně s Vámi otevřeli posvátný prostor potní chýše

Bude stát právě u Svaté Maří. Kouzelného retreatového centra na úpatí Šumavy, ke kterému přiléhá 30 hektarů lesů a luk a žijí v něm Petr s Aničkou. Otevírají svůj prostor seminářů a v okolí se pasou jejich koně, oslíci a ovečky. Je to domov této velké lidsko-zvířecí rodiny, o který se láskyplně dělí.

Strážci potní chýše

Společným obřadem nás provede ceremonialistka Naomi Katz. Nádherná, silná, divoká a zároveň láskyplná žena, která pochází z New Yorku, žije uprostřed izraelské pouště a předává rituály a tradice v linii ekvádorských šamanů. Pracuje s vědomým tancem, pomocí kterého učí lidi dostávat se hlouběji do sebe a posléze formulovat vlastní modlitby.

Jakub z Maitrey, Anička a Naomi budou v následujících letech strážci této potní chýše a budou ji otvírat v případě potřeb duší volajících po zážitku znovuzrození. 

Pomozte nám se stavbou svým záměrem a dekou

Přemýšleli jsme, jak bychom do stavby naší potní chýše mohli zapojit i Vás, kteří jste v tomto poli s námi. Vyzýváme tedy všechny, kteří by chtěli být součástí vzniku tohoto posvátného místa, aby se s námi propojili. Deku od Vás použijeme na stavbu samotné chýše a bude opakovaně používaná při dalších seminářích a rituálech. Váš napsaný záměr rituálně spálíme a vyšleme do prostoru během naší ceremonie. Rádi bychom využili recyklovaný materiál, a tak prosíme o podporu Vás, kteří jste v tomto poli s námi.

  • napište na list papíru svůj záměr (přání), který vkládáte do tvorby tohoto nového rozšířeného pole

  • přibalte k němu deku, nemusí být nová, klidně nějaká, kterou chcete vyřadit (ideálně z přírodního materiálu - v chýši je vysoká teplota)

  • napište na seminare@maitrea.cz a domluvíme se na předání/zaslání

Chcete zažít medicínu potní chýše?

Pokud byste chtěli být úplně první, kdo na toto nové posvátné místo vejde, můžete tak učinit hned pár dní po vztyčení chýše. Naomi Katz ve Svaté Maří zůstává a část našeho týmu také, abychom společně realizovali seminář Embodied Prayer (Ztělesněná modlitba). Během 4 intenzivních dnů se budeme modlit z hloubi našich srdcí, společně sdílet kolem posvátného ohně, tančit, zpívat a navracet se k sobě a k přirozenosti a jednoduchosti bytí. Na začátku a na závěr semináře proběhene rituál potní chýše, díky kterému se znovuzrodíme z lůna Matky Země. Vše se odehraje v malé skupině zúčastněných (max. 25 osob) od 2. 2. do 5. 2. 2023.

Stále je možné se přidat na waiting list, stačí napsat "NAOMI KATZ" na seminare@maitrea.cz. Pošleme Vám pak jako prvním stránku s možností se přihlásit za Early Bird cenu. Předprodej zahájíme ještě před Vánoci, a tak bude možné tento seminář někomu zakoupit i jako dárek ve formě dárkového poukazu