Vladislav Horecký

Věnuje se především Thajské masáži. Dle potřeby ji doplňuje dalšími terapeutickými technikami vycházejícími z tradičních východních nauk a holistického přístupu ke zdraví člověka.

Umění thajské masáže se začal učit u MUDr. Roberta Pleskota a později prohluboval svou praxi přímo v Thajsku, především v Ancient Thai Massage School v Chiang Mai u Wandee Boonsai. Prošel také tradičním meditačním výcvikem vedeným buddhistickými mnichy - u nás predevším Ashinem Ottamou a pak v Amaravati v klášteře thajské lesní tradice pod vedením Ajahn Candasiri a Ajahn Sumedho. Tato praxe mu pak byla výborným základem k pochopení spiritualního aspektu thajské masáže jako formy meditace Metta. Jeho práci velmi významě ovlivnil svým přístupem k józe a jógové terapii indický lékař jógačarja Dr. Mukund V. Bhole a v neposlední řadě také Gaia (Klaus-Michael Zipf) a jeho Essential Healing.

Mimo výše uvedené využívá při své prácí znalostí získaných v kurzech International School of Healing Arts Seymoura Koblina, Systému spirální stabilizace páteře MUDr. Richarda Smíška, Dornovy metody MgA. Zuzany Prouzové, Reflexní terapie Julka Patakyho, Densterapie Doc. Tamary Galyniny, AFS.

Thajskou masáž také vyučuje a kromě Domu osobního rozvoje MAITREA působí externě v Lázních Teplice nad Bečvou a v rehabilitačním centru MUDr. Ladislava Meňuša v Bratislavě.

Rozhovor

Chci cítit vůni celým tělem!

Od grafiky k thajské masáži