Sabina Noorpreet Tošovská

Jsem akreditovanou lektorkou kundalini jógy podle Yogi Bhajana (certifikát Kundalini Research Institute), astroložkou, sem-tam spisovatelkou, milovnicí meditace a průzkumnicí cest intuice. Kromě lekcí a kurzů kundalini jógy pořádám meditační setkání a prožitkové semináře zaměřené na rozvoj osobního potenciálu.

Introspektivním technikám, józe a práci s vnitřní energií se věnuji od devadesátých let, kdy jsem začala praktikovat integrální jógu podle manželů Tomášových. Mimořádný posun pro mě znamenalo několikaleté období intenzivní buddhistické meditace, setkání s kundalini jógou a v současné době praxe krija jógy.

Vystudovala jsem speciální pedagogiku a pastorační práci. Velkou pomocí je mi také astrologie – umožňuje mi nahlédnout do energií ovlivňujících jak jednotlivce, tak celkového „ducha času“, a to vše zakomponovat do lekcí jógy, seminářů, meditačních setkání. Vášnivě studuji různé metody probouzení intuice, která mě nepřestává fascinovat a motivovat ke sdílení s druhými.

Třebaže osou mé praxe je kundalini jóga, snažím se propojit všechny uvedené systémy a znalosti v jeden smysluplný celek, jehož esencí je jediné: vědomě rozvíjet svůj potenciál, žít a rozvíjet naplněný a zdravý život v souladu sama se sebou a s Vesmírem.

Kontakty:

e-mail: sabina.noorpreet@gmail.com
tel. +420 734 354 289

web: www.noorpreet.cz

Rozhovor

... jóga jako "dálnice " k vyššímu vědomí