Robert Moss

Autor a nadšený průvodce techniky Vědomé snění (Active Dreaming), originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prožil tři zážitky blízkosti smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého vzdělávání pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů. Je autorem několika knih o snění, šamanismu a představivosti. Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

Hodnocení poslední Robertovy knihy:

"Chlapec, který zemřel a vrátil se zpět je fascinující cestopis popisující vizionářské cesty do nevšední reality. Bohaté spektrum pozoruhodných dobrodružství prožitých ve vědomí sahají od zážitků blízkosti smrti přes vzpomínky z předchozích inkarnací, lucidních jasnovidných snů a setkání s duchy a archetypálními bytostmi až k ohromujícím synchronicitám a šamanským zkušenostem psychospirituální smrti a znovuzrození.

Jedinečná schopnost Roberta Mosse řídit tyto prožitky, používat je jako zdroj inspirace, léčení a duchovního vhledu a následně je integrovat do každodenního života, činí z této knihy neocenitelného průvodce pro všechny, kdo se zajímají o poznání sebe sama, spirituálních rozměrů bytí a kdo se chtějí seznámit s přirozeností reality."

Stanislav Grof, MD, autor děl Za hranice mozku a Psychologie budoucnosti

www.mossdreams.com

Rozhovor v našem magazínu:

Když vám přes cestu přeběhne černý pes

 

Akce lektora v MAITREI

2/2-5/2 čtvrtek - neděle MAITREA

DO ZEMĚ ZEMŘELÝCH - 4denní kurz vědomého a šamanského snění

Robert Moss | Co se dějě po smrti? Získejte znalosti přímo z první ruky. Vydejte se na dobrodružnou cestu do země duší, které již opustily tento svět. Díky technikám aktivního snění vstoupíte do mystéria smrti a znovuzrození. Navštívíte duše předků a zemřelých a získáte nová porozumění smrti a umírání.
2/2 čtvrtek MAITREA

SETKÁNÍ S PŘEDKY - Léčení a snění se zemřelými

Robert Moss | Kontakt s mrtvými, zvlášť ve snech, je úplně přirozený a děje se po staletí, protože mrtví jsou „naživu“ a často nás vyhledávají, aby s námi komunikovali. Buď přijdou za námi, nebo můžeme my za nimi – ve snech.
3/2 pátek MAITREA

UMÍRÁNÍ A BRÁNA SMRTI - Zkoumání nového přístupu ke smrti

Robert Moss | Snění a práce se sny je v současnosti určující pro rozvinutí „umění umírání“. Jako aktivní Snílci můžete pomáhat druhým přistupovat k smrti s odvahou a grácií. Nikdy není příliš brzo nebo příliš pozdě být statečný vůči smrti a objevit, co se stane na druhé straně.
4/2-5/2 sobota - neděle MAITREA

CESTY NA DRUHÝ BŘEH - Poznání mystéria smrti a života po životě

Robert Moss | Prohloubíte vaše porozumění smrti a znovuzrození a objevíte způsoby, kterými můžete pomoci ostatním dostat se za strach ze smrti a umírání. Získáte nový náhled na váš vlastní život a na to, co je ve vašem životě skutečně důležité.

Již proběhlé akce lektora