Robert Moss

Autor a nadšený průvodce techniky Vědomé snění (Active Dreaming), originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prožil tři zážitky blízkosti smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého vzdělávání pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů. Je autorem několika knih o snění, šamanismu a představivosti. Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

Hodnocení poslední Robertovy knihy:

"Chlapec, který zemřel a vrátil se zpět je fascinující cestopis popisující vizionářské cesty do nevšední reality. Bohaté spektrum pozoruhodných dobrodružství prožitých ve vědomí sahají od zážitků blízkosti smrti přes vzpomínky z předchozích inkarnací, lucidních jasnovidných snů a setkání s duchy a archetypálními bytostmi až k ohromujícím synchronicitám a šamanským zkušenostem psychospirituální smrti a znovuzrození.

Jedinečná schopnost Roberta Mosse řídit tyto prožitky, používat je jako zdroj inspirace, léčení a duchovního vhledu a následně je integrovat do každodenního života, činí z této knihy neocenitelného průvodce pro všechny, kdo se zajímají o poznání sebe sama, spirituálních rozměrů bytí a kdo se chtějí seznámit s přirozeností reality."

Stanislav Grof, MD, autor děl Za hranice mozku a Psychologie budoucnosti

www.mossdreams.com

Rozhovor v našem magazínu:

Když vám přes cestu přeběhne černý pes

 

Akce lektora v MAITREI

29/9-2/10 čtvrtek - neděle MAITREA

UČITEL SNĚNÍ II - Výcvik metody Aktivního snění (2. modul)

Robert Moss | V druhé úrovni učitelského výcviku bude vaše pozornost zaměřena hlouběji, rozvinete další vrstvy práce se sny a připravíte se na přijetí daru „Aktivního snění“ v různých prostředích. Prohloubíte svou práci s energetickým tělem, prozkoumáte multidimenzionální realitu a možnosti cestování skrze sny.