Robert Moss

Autor a nadšený průvodce techniky Vědomé snění (Active Dreaming), originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prožil tři zážitky blízkosti smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého vzdělávání pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů. Je autorem několika knih o snění, šamanismu a představivosti. Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

Hodnocení poslední Robertovy knihy:

"Chlapec, který zemřel a vrátil se zpět je fascinující cestopis popisující vizionářské cesty do nevšední reality. Bohaté spektrum pozoruhodných dobrodružství prožitých ve vědomí sahají od zážitků blízkosti smrti přes vzpomínky z předchozích inkarnací, lucidních jasnovidných snů a setkání s duchy a archetypálními bytostmi až k ohromujícím synchronicitám a šamanským zkušenostem psychospirituální smrti a znovuzrození.

Jedinečná schopnost Roberta Mosse řídit tyto prožitky, používat je jako zdroj inspirace, léčení a duchovního vhledu a následně je integrovat do každodenního života, činí z této knihy neocenitelného průvodce pro všechny, kdo se zajímají o poznání sebe sama, spirituálních rozměrů bytí a kdo se chtějí seznámit s přirozeností reality."

Stanislav Grof, MD, autor děl Za hranice mozku a Psychologie budoucnosti

www.mossdreams.com

Rozhovor v našem magazínu:

Když vám přes cestu přeběhne černý pes

 

Akce lektora v MAITREI

9/11-12/11 čtvrtek - neděle MAITREA

ŽIJTE SVÉ SNY! - 4denní kurz k nalezení a naplnění vašeho poslání

Robert Moss | Objevte své životní poslání a vydejte se na cestu směrem k jeho naplnění, vstupte do nadpřirozeného prostoru magie. Otevřete dveře, které byly dříve zavřené, a získejte dostatek odvahy a vnitřní jasnosti řešit výzvy každodenního života lepším způsobem než dosud!
9/11 čtvrtek MAITREA

NA VLNÁCH SYNCHRONICITY - Lucidní snění v každodenním životě

Robert Moss | Takzvané shody okolností neboli synchronicity často poukazují na existenci daleko hlubšího světa, než si dovedeme představit. Začneme-li si synchronicit v našem životě všímat víc, rozevře se před námi dosud skrytá mapa událostí a díky tomu získáme k ruce úžasného a moudrého rádce.
10/11 pátek MAITREA

ŠAMANSKÉ SNĚNÍ - Naučte se vědomě vstupovat do světa snů

Robert Moss | Mnoho původních jazyků označuje slovem šaman „toho, kdo sní“. Šamani vědí, že k tomu, abychom snili, nemusíme spát. Naučíte se, jak se s jedním či více společníky prostřednictvím lucidního snu vydat po stopách dobrodružství, minout čas a dostat se do míst hluboké moudrosti a léčení.
11/11-12/11 sobota - neděle MAITREA

VĚDOMÉ SNĚNÍ - Dejte sílu svým životním snům a hlasu Srdce

Robert Moss | Za pomoci silných a skutečně funkčních technik a rituálů podpoříte hlas vašeho srdce. Hlas, který vás doslova volá k tomu, abyste žili své nejhlubší poslání a zhmotnili v tomto světě ty nejkrásnější a nejodvážnější sny.

Již proběhlé akce lektora