Přehled místností v domě

Uvažujete o tom uspořádat v MAITREI svůj seminář nebo přednášku nebo chcete pozvat zajímavého lektora? Rádi Vám pomůžeme s celou organizací akce nebo si můžete akci zorganizovat sami a pouze si u nás pronajmout místnost.

Programová nabídka se připravuje s cca 1,5 ročním předstihem. Rok 2018 je zcela obsazený, rok 2019 již z 90 % obsazený. Pro rok 2020 hledáme novou inspiraci. Děkujeme.

V případě vašeho zájmu o dlouhodobou a pravidelnou spolupráci, prosím, pište na email: j.sila@maitrea.cz

Velký a Malý sál pro semináře

Naše dvě seminární místnosti mají 40 a 60 m2, lektorům a účastníkům seminářů je k dispozici kuchyňka, uzamykatelné skříňky a terasa se zahrádkou. Při výstavbě stejně jako při vybavení interiérů jsme použili ekologické a zdravé materiály. Samozřejmou součástí těchto prostor je také jejich plné ozvučení, ve Velkém sále je navíc možnost videoprojekce na plazmové obrazovce. Ve všech sálech je možné zajistit videoprojekci pomocí dataprojektoru.

K dispozici jsou vám židle, matrace, zafu (meditační pohankové polštářky), zaniki (podložky 1x1 m), deky, lehké polštářky a přezůvky. V kuchyňce můžete zdarma čepovat filtrovanou vodu, k dispozici je také káva, vlastní výběr čajů a sladkostí. Na tomto patře je také sprcha a několik WC.

Meditárna pro menší semináře

Krásná podkrovní místnost je urřena pro víkendové skupiny kolem 10-20 lidí. Prostor se ideálně hodí k menším seminářům, masážím, terapiím a konzultacím. K dispozici jsou vám židle, matrace, zafu (meditační pohankové polštářky), deky, lehké polštářky a přezůvky. V místnosti je audio technika. Kuchyňka s kávovarem, varnou konvicí, čaji a sladkostmi je samozřejmostí. Na patře je samostatné WC a sprcha.

Místnost pro individuální terapie a masáže

Podkrovní prostor je určen pro individuální konzultace a masáže. Zařízen je jemným nábytkem s důrazem na zachování prostoru. K dispozici je masážní lehátko. V blízkém sousedství je kuchyňka, WC a sprcha. Momentálně je kapacita této místnosti plně naplněna.

Apartmán pro lektora

Umístěn je taktéž v podkroví našeho Domu a je určen především pro zahraniční lektory. Součástí apartmánu je plně vybavená ložnice, zařízená kuchyňka a samostatné sociální zařízení. Přidanou hodnotou je pak kouzelný a téměř pohádkový výhled na pražské střechy v historickém jádru metropole - i přes umístění v centru je však apartmán klidným a příjemným místem pobytu pro všechny, kdo naši nabídku využijí.