Petr Kosnar

Humandesign
petr.kosnar@seznam.cz
Tel. 604 148 037

Od mládí jsem inklinoval k osobnímu rozvoji a vždy mě zajímalo, co se děje uvnitř nás lidí, co nás formuje a proč se chováme zrovna tak, jak se chováme. Také mě vždy zajímalo, zda toto chování můžeme změnit a nalézt jiný způsob fungování ve světě.

Absolvoval jsem celou řadu seminářů osobního rozvoje, věnoval se józe a aikidu. Human designu se věnuji od roku 2009, kdy jsem si nechal udělat výklad od Jakuba Střítezského. Tento systém mě velice zaujal svoji komplexností a zároveň tím, že se dá ihned aplikovat. Zaujalo mě především to, že jsem se díky tomu naladil na svoje vnitřní zdroje a pomocí nich se mohu rozhodovat.

Human design je logický systém, ale ve své aplikaci je to především o uvědomování vlastního fungování ve vztahu k ostatním lidem a k sobě, o projevování sebe sama ve své jedinečnosti.
Své klienty přivádím k jejich darům a pomáhám jim naladit se na jejich energii, se kterou mohou dále pracovat. Pomáhám jim uvědomit si jejich nastavení, se kterým mnohdy na základě společenského podmínění zbytečně bojují. Je to cesta k vlastní energii. Každý jsme jedinečný :)

Baví mě zkoumat nové věci, rád hraji na djembe, medituji a užívám si přírodu a lidi.

Human design
Human design je systém, který umožňuje podrobně popsat vnitřní nastavení každého jednotlivce, jeho dary a talenty. Ukazuje ideální způsob fungování, který vede cestou nejmenšího odporu k plnému projevu našich talentů a naplněnému životu. Základní myšlenkou Human designu je, že každý jedinec má svůj specifický způsob rozhodování, které se opírá a jeho vlastní jedinečnou energii a nikoli o přejaté vzorce chování a vnější rady, kterými jsme vystavení od narození a které nás formují a tuto naši jedinečnost překrývají. Je to způsob, kdy nerozhodujeme my, ale inteligence těla. Rozhodnutí tak vychází z hlubšího místa v nás, ke kterému nemáme vědomý přístup, ale na které se můžeme naladit a postupně mu začít důvěřovat a uvolnit tím mysl z břemena rozhodování.

Vstupní údaje jsou místo a čas narození, tedy stejně jako v astrologii. Tyto informace však Human design uchopí a zpracuje úplně jinak. 

Tel. 604 148 037
Cena výkladu – Individuální 2800 Kč (1,5h výklad + 4h příprava)
Partnerský 3500 Kč (2h výklad + 4-5h příprava)