Míša Petersen

Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u Pyramid, učila se u šamanů na Jihozápadě USA ... až ji tato cesta dovedla k setkání s eskymáckým šamanem Hivshu. Vede semináře osobního růstu v Dánsku, Česku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.

Rozhovor s Míšou Petersen

Na křídlech kolibříka

 

Akce lektora v MAITREI

13/12 čtvrtek MAITREA

TANEC PŘÍBĚHŮ A VIZÍ - Tanec posvátných zvířat Peru

Míša Petersen | Prožijte večer plný tance, pohybu a rituálu. Přijďte si zatančit hluboký tanec příběhů a vizí. Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem, probuďte vaši osobní sílu a vydejte se na cestu společně s posvátnými zvířaty And – hadem, pumou, kondorem a kolibříkem.
17/12 pondělí MAITREA

TANEC ČERNÉHO PANTERA - Protančete se energií silových zvířat

Míša Petersen | Večer plný tance, pohybu a rituálu se vším, co černý panter symbolizuje. Je úzce spjat s energií měsíce, jeho moudrost je tak hluboká jako sama noc. Černý panter vás zve na úžasnou cestu a sděluje: je čas sundat masku a být tím kým jste, žít život plně a intenzivně.
14/1 pondělí MAITREA

TANEC VLKŮ A VLČIC - Protančete se energií silových zvířat

Míša Petersen | Přijďte si zatančit harmonizující a posilující Tanec silových zvířat. Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem. Propojíme se s energiemi muže i ženy v nás, tyto energie v sobě zharmonizujeme, zatancujeme si s vlky...
27/2-16/5 středa - čtvrtek MAITREA

TANEC METAMORFÓZY - 4 dílný cyklus pro Ženy po čtyřicítce

Míša Petersen | Vydejte se na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období ženského přechodu /i menopauzy/. Čeká vás cyklus čtyř večerních čtyřhodinových setkání s vlastním ženstvím ve společenství podobně naladěných žen.

Již proběhlé akce lektora