Martin Kordek

Pomáhám lidem dívat se na věci z jiného úhlu pohledu…

Kontakt: martin@body-work.czwww.body-work.cz, 774 544 811

Co nabízím
Pomáhám lidem dívat se na věci z jiného úhlu pohledu, nacházet souvislosti, uvolnit napětí, které se denně z různých důvodů hromadí v každém z nás. Poznáváme spolu, ve kterých aspektech si člověk může pomoci sám a jak a ve kterých je potřeba průvodce.

Prozkoumáváme, co to vlastně znamená „fenomén“ bytí tady a teď. Zkoumání těla, zkoumání mysli, jejich vzájemná propojenost… to mě baví.

Kdo mě nejvíce vyhledává?
Lidé, kteří se zajímají o svůj osobní rozvoj, ale narážejí při tom na určité překážky nebo pochybnosti. Může se jim zdát, že se jejich cesta příliš neposouvá, nebo že jsou zacyklení v nějaké smyčce. Lidé, kteří potřebují s něčím pohnout, ať se jejich otázka týká jejich života, vztahů nebo zdraví.

Možná že si ale na své cestě budete potřebovat jen dopřát odpočinek pro tělo i duši, relax při dotekové terapii nebo uvolňující olejovou masáž. Pak jste narazili na toho pravého průvodce. Tyhle chvíle vydechnutí prostě miluju!

O mně
2 hodiny denně v tichu spočívat s každým momentem… 30 dní v malé cele v meditačním pohroužení? To už dá člověku jiný úhel pohledu na život. 7 let denní praxe, desítky meditačních kurzů a několik let strávených v meditačních centrech Indie a Evropy zásadně ovlivnilo mé směřování.

Masážím a práci s tělem se věnuji 8 let, spolu se studiem principů západní psychologie a výcviku Somatic Experiencing se mi prožitkově spojila moudrost východu a západu do jednoho smysluplného celku.

Cena: 800,- Kč – 60min