Jiří Hamerský

Mgr. Jiří Hamerský je vystudovaný psycholog, několik let působil v opavské psychiatrické léčebně, účastnil se výcviku v terapii zaměřené na klienta. Poznatky z klasické psychologie skloubil se svým životním poznáním a duchovním hledáním. Účastnil se semináře Ho´oponopono pod vedení Hew Lena a patří k předním českým znalcům Abrahamova učení Ester a Jerryho Hicksových. Před dvěma lety vydal úspěšnou knihu Sedm poselství. V současnosti se plně věnuje individuálnímu poradenství a vedení seminářů. Jeho životní poznatky a pracovní zkušenosti daly vzniknout Enjoyingu - www.enjoying.cz. Jak a proč Enjoying vznikl, popisuje v následujícím článku publikovaném také na www.jirihamersky.cz.

 

Akce lektora v MAITREI

9/2 sobota MAITREA

ENJOYING – Nekompromisní štěstí v životě

Jiří Hamerský | Nejsme tu proto, aby nás cokoliv omezovalo, aby se nám nedařilo, abychom se trápili a abychom využívali pouhý zlomek svých možností jen proto, že to tak dělají ostatní a považuje se to za normu. Jak teď hned pozvednout svůj život na zcela novou úroveň?
9/3 sobota MAITREA

SEBEVĚDOMÍ - Jak nestát v cestě sám sobě

Jiří Hamerský | Terapeutické techniky, jak přepsat svou minulost. Jak vyjít z každé změny vítězně. Jak už konečně přestat stát na místě. Posílení vlastního sebevědomí a sebeúcty. Odvaha jít za hlasem svého srdce...

Již proběhlé akce lektora