Jaroslav Ejali Málek

Dobrý den.

Jmenuji se Jaroslav Ejali Málek.

V roce 2001 mne intenzivní AHA moment vyslal na cestu sebepoznání a sebeučení, po které jdu od té doby. Na cestu jsem vyrážel jako svobodný mladík, v současnosti putuji jako svobodný manžel mé milé ženy a táta 4 dětí.

MUZIKOTERAPIE
Během této cesty jsem se také více propojil s mou vášní, hudbou. Byl jsem vždy fascinován rolí a důležitostí, jakou hudba hraje v léčivých rituálech různých tradic z celého světa. Během let hraní na různé nástroje, jsem začal pozorovat rostoucí cit pro vibrace zvuku a jejich působení na člověka, který nadále rozvíjím. Muzikoterapeutický výcvik mi pomohl zasadit tuto kvalitu do terapeutického rámce a dodal mi jistotu pro práci s lidmi na individuální bázi. Jako člen CMZTA (Česká muzikoterapeutická asociace) je pro mne samozřejmostí dodržování etického kodexu.

Uvítám vás v příjemném a bezpečném prostředí, kde vás nechám pojmenovat téma, se kterým přicházíte a za pomoci hudby a jejích léčivých aspektů můžeme zkoumat a léčit.

Muzikoterapii nabízím všem vám, kteří máte rádi hudbu jako nástroj k sebezkoumání a k seberozvoji, všem vám, kteří chcete zažívat a zkoumat léčivý potenciál vibrací hudby a takovýmto způsobem pracovat na svých tématech a to buď jednorázově, nebo kontinuálně.

BRAIN BASED KOUČING
Jak všechno to úžasné poznání, které přináší život přetavit do praktických a funkčních dovedností, které pomohou zkvalitnit život na každodenní bázi?
Jak se vymanit ze vzorců chování, které nám již neslouží?
Jak nacházet svou vlastní svobodu?

Mnoho odpovědí jsem dostal při setkání se s prací doktora Davida Rocka. Způsob, jakým David chápe fungování a význam lidského mozku a především toho, jak se můžeme mozek naučit používat při procesu sebepoznání a osobního růstu na cestě k větší spokojenosti a efektivnosti, ve mně vzbudilo veliký zájem.

Odtud byl jen krok ke studiu na Neuroleadership institutu v Praze, kde jsem se učil a stále se učím, jak prakticky provázet lidskou bytost k transformaci svých jedinečných osobních zkušeností, své moudrosti, do praktických kroků, které vedou nejen k definování a naplňování svých cílů, ale hlavně k laskavému učení se o sobě.

Abychom mohli nastartovat změnu, potřebujeme porozumět tomu, proč se v určitých situacích opakovaně chováme, jak se chováme. Skrze toto poznání sebe sama, nalézt svobodu, rozhodovat se jinak a tuto schopnost v sobě posilovat tak, abychom mohli svobodně a snadno naplňovat své záměry.

Tento způsob práce se neobejde bez „bolesti“, budete si muset přiznat své stínové aspekty, odkrýt pro sebe nejedno tabu a zbavit se iluzí. Tato proměna vás může stát mnoho energie. Díky tomu ale v sobě objevíte svou sílu změnit sebe a svou realitu.

Nejste si jisti, zdali je toto vhodný způsob práce pro vás? Přijďte na nezávaznou schůzku a budete mít jasno.

Jaroslav Ejali Málek
ejali@seznam.cz
737 789 071