Dhyan Yogi a Nama Devi

Dhyan Yogi je původně teoretický astrofyzik. Poté, co objevil Osha a Tantru, nasměroval veškerou svou energii a nadšení výzkumníka do vnitřního výzkumu a začal svou duchovní tantrickou cestu a nový život. Studoval Tantru a praktikoval meditace u učitelky Ma Anandy Sarity.

Současně fascinován šamanskou cestou se stal průvodcem tance Ritual Trance Dance a šamanského procesu Soul Hunting, které se učil přímo od jednoho z jejich tvůrců, Wilberta Alixe. Své zkušenosti rozšířil svou účastí na skupinách týkajících se vztahů a sexuality v Osho Humanity, o ženách a uzdravení s Robertem Silberem, o šamanismu na Mezinárodní škole chrámových umění a o tantrických masážích v různých školách.

Dnes Dhyan Yogi věnuje svůj život rozvíjení vědomí pomocí Tantry, Osho meditací®, šamanských rituálů a pomáhá jednotlivcům a párům znovu objevit svou pravou bytost, energii a tok lásky. Za tímto účelem vytvořil školu "Vědomé tantry a šamanismus.

Nama Devi je masérka, učitelka jógy a léčitelka. Má několik let zkušeností s různými druhy masáží, v poslední době se zaměřuje na tantru. Nama je certifikovanou učitelkou tantra jógy z ašramu Shri Kali v Indii. Začala svou duchovní cestu energickými pracemi Reiki a Theta Healing spolu se šamanskými praktikami a rituály.

Pak, přitahovaná výzkumem vědomé spirituality, objevila Osha a stala se sannyasinkou a začala tantrickou cestou. S úmyslem prohloubit svou spiritualitu se naučila meditace Vipassana v chrámu Wat Ram Poeng v Thajsku. Dnes plně a vášnivě věnuje svůj život vědomé duchovní cestě a pomáhá jednotlivcům a dvojicím najít harmonii a radost.

Společně provozují tantrické a meditační centrum Conscious Land v Itálii.

http://www.conscioustantra.org/