21/2 středa MAITREA

ŽENSKÁ PŘIROZENOST - Oslava mého těla

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tělo je náš celoživotní partner. Je stále s námi, všude nás doprovází. Jaký vztah spolu máme? Jak moc své tělo vnímám, jak moc jsem s ním propojená? Jak moc ho přijímám takové jaké je, neodsuzuji, nekritizuji…jak moc si ho vážím a těším se z něj?
  • Datum: 21.2.2018
  • Čas: 15-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 1400 Kč při platbě do 20.2. (později 1800 Kč)
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Fyzické tělo je místo, kde sídlí naše životní energie. Vztahem ke svému tělu vyjadřuji, jaký mám postoj ke své energii. Bohužel spousta z nás žije odpojena od svého těla, v naší mysli, představách, nejsme schopny být zakořeněny a hluboce propojeny se svým tělem. Jedině skrze propojení se svým tělem mohu plně prožívat život, realitu, být tady a teď.

Tento seminář vás povede k hlubšímu propojení se svým tělem i svou energií, k prožitku na kterém můžete stavět důvěrný láskyplný vztah. Budeme nacházet cesty, jak se více spřátelit se svým tělem, umět se s ním opravdu propojit, naučit se ho přijímat a milovat a oslavovat jej takové jaké je.

Často je naše tělo také odpadištěm nezpracovaných psychických či energetických záležitostí – emocí, pocitů, strachů, vzpomínek atd. A naše tělo tím právem trpí. Podíváme se tedy, čím zatěžuji své tělo a jak to mohu změnit.

„Seminář mi ukázal možnost prožívat sebe sama jinak, ukázal jak jinak dýchat (to se stále učím), dozvěděla jsem se také jak je pro mě těžké přijímat otevřeně pozornost druhých a v neposlední řadě mi dal poznání svého těla z jiného pohledu (hl. sexuálního). Moc se mi líbila příjemná atmosféra a to jak byl seminář veden“
Jana

Budeme pracovat s technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál. Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce a mentální přesvědčení, které nám brání v hlubším propojení. Tak abychom byly svobodnější a s radostí a v potěšení si mohly tvořit svoji životní realitu.

Tento workshop je prožitkový a sebe zkušenostní. Je určen ženám, které jsou připraveny pracovat se svým tělem pomocí dechu, pohybu, doteku. Všem ženám, které opravdu chtějí léčit vztah ke svému tělu a vnést do něj více vědomí a více svobody.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi