9/7 úterý MAITREA

Zaměstnání, povolání a poslání

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tento večer se podíváme na to, jak konstelační pohled na svět zasahuje a mění naše pracovní okolí a jak nám pomáhá nalézt naše životní poslání.
  • Datum: 9.7.2013
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Transformace společnosti probíhá nejen na osobní úrovni, ale také v oblasti práce, businessu a vydělávání peněz. Ve firemních konstelacích se často ukazují překvapivé souvislosti mezi osobní a pracovní sférou. Dochází k hlubokým změnám v našem vnímání vědomé, uspokojující práce a definice toho, co patří ke štěstí v byznysu. Do pracovní sféry se dostává čím dál rychleji ženský princip, hierarchické struktury se mění v partnerské a síťové.

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi