10/1 středa MAITREA

Základní konstelační pravidla a zákonitosti

Konstelačně-přednáškový večer o tom, co neobyčejného a překvapivého nás konstelace a systemický pohled na svět učí. Poznejte nové obzory a vize společně s Janem Bílým. Pozor–začátek je již v 17:00 a kurz trvá čtyři hodiny!

Rezervujte si místo včas:

Přihláška online
  • Datum: 10.1.2018
  • Čas: 17-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 500 Kč do 3.1. (později 600Kč)
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Po čtrnácti letech výcviku konstelační metody jsem se rozhodl pro radikální změnu směru. Náš nový výcvik (informace jsou na našem webu www.konstelace.info) je nyní podstatně víc o mytologickém vnímání, rituálech, dramatu, pohybu, hlasu či masce.

Tím ovšem z programu ročního výcviku odpadla jakási konstelační „malá násobilka“ – tedy to, co je nutné stále a stále opakovat, procvičovat a především si uvědomovat. Jsou to hluboce pravdivá a často překvapující systemická pravidla a zákonitosti, které nám, pokud je pochopíme, obrovsky ulehčí život a usnadní porozumění našemu okolí.

Takže tento večer tyto „pravidla“ probereme hravou a zábavnou formou. večer se hodí jak pro úplné začátečníky, tak i pro absolventy jiných výcvikových kursů, kteří si chtějí oživit konstelační základy.

Během konstelačních a přednáškových večerů poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme. A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan Bílý jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

Účastníci Janova výcviku mohou uplatnit 30 % slevu z ceny tohoto semináře.

O lektorovi