19/3 pondělí MAITREA

Vztah jako příležitost k růstu

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Mužský a ženský princip v nás tvoří jeden celek. Proto máme tendence být ve vztazích přitahováni ke svému protipólu, člověku s odlišnými vlastnostmi a způsobem myšlení. Čím větší přitažlivost, tím větší rozdíly mezi partnery. Jak najít harmonii v protikladech a porozumět světu našeho partnera?
  • Datum: 19.3.2018
  • Čas: 17:30 - 19:30
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 360 Kč
  • Kontakt: Radka Svobodová, 703388226

Seminář bude zaměřený na prožívání mužské a ženské role uvnitř nás i v našich vztazích. Objasníme si podstatu obou těchto principů, jak se v našich životech projevují a jak utvářejí dynamiku našich vztahů. Jak spojit zdánlivě neslučitelné protiklady a vytvořit tak účinnou spolupráci mezi mužskou a ženskou polaritou?

Pomocí jednoduché konstelační techniky poznáme, jak prožíváme svoji vnitřní ženu a vnitřního muže a jaký vztah mezi sebou tyto energie utvářejí. Můžeme tak poznat své nevědomé postoje, které utvářejí naše reálné vztahy, opustit nefunkční vzorce myšlení a naučit se lépe a vědoměji komunikovat nejen se svými partnery.

O lektorovi

  • Radka a Taran

    Jsme partnerská dvojice, která společně žije, tvoří, vyvíjí se a spolupracuje. Osobní rozvoj je pro nás důležitým pojítkem a několik let jsme žili v komunitách, kde jsme měli možnost naučit se efektivně komunikovat v rámci ...

    více informací o lektorovi