11/1 středa MAITREA

VLNY ŽENSKÉ INTIMITY – Dopolední ochutnávka

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Ženskou sexualitu nebudeme probouzet. Leží v hlubinách, čekající, až ji uvolníme. Neučíme se, rozpomínáme se. Necvičíme, hrajeme si. Nemáme cíle, ale důvěřujeme - svému Tělu, Zemi a Prostoru kolem nás.
  • Datum: 11.1.2017
  • Čas: 9.15-10.45 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 250 Kč při platbě do 2.1. (později 290 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Dotek s vlastním oceánem v děloze skrze zvuk a pohyb, vlastní autentické obrazy a symboly půjdeme spirálou do svého středu. Léčivou formou budeme navazovat hluboký, něžný, intimní kontakt s různými vrstvami našeho těla.

Příroda je tvořena vlnou... jaké to je cítit v našem těle přirozené, nenásilné vlny, pohyby, které nás formují, vytvářejí naše pocity, ovlivňují myšlení o nás samých? Jemně se dotknout skrze pohyb a zvuk jednotlivých vrstev v našem těle, vrstev pánevního dna, sedacích kostí a hyždí a co v nás vlny symbolizují?

Ochutnáme si také blízkost a spojení našich očí a chodidel, tak jak to již mapovaly staré texty.

Na ukázkovou hodinu navazuje 9-dílný cyklus pravidelných středečních setkání od 25.1. do 29.3.2017.

"Chci Ti říct, že se mi Tvoje cvičení hrozně líbí a cítím to jemně a v tom je asi ta síla, jak emoce a pocity jdou do hloubky a z ní napovrch. Cítím a vnitřně vidím, jak mi jde had (kobra) navrch a myslím, že jsem vnitřně zažila orgasmus sama se sebou. Je to tak jemný a v tom tak silný, že jsem to nikdy nezažila." Eva

Co s sebou: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (v případě tepla či chladu). Lahev s vodou.

O lektorovi