14/1-15/1 sobota - neděle MAITREA

Víkendové konstelace - rodinné, vztahové, systemické

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Seminář je otevřený jakýmkoli životním tématům; osobním, vztahovým, zdravotním, rodinným, pracovním, firemním i jiným. Hlavním programem jsou konstelace a doplňkově mohou být součástí i meditace, rituály, konstelační či jiná cvičení.
  • Datum: 14.1.2017-15.1.2017
  • Čas: So, Ne: 10 - 17 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 7 dnů před seminářem 1.900,- kč (později 2.200,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

S pomocí konstelací se díváme na své skryté pocity, programy a přesvědčení, které ovládají nás i náš život jiným způsobem, než si vědomě přejeme. Díky konstelacím se učíme lépe vnímat a poznávat sami sebe i svůj život v širších souvislostech. Seminář je otevřený jakýmkoli životním tématům; osobním, vztahovým, zdravotním, rodinným, pracovním, firemním i jiným. Jakákoliv forma účasti na konstelacích bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na vás konstelace působí a obohacují vás. O rozestavění vlastní konstelace se žádá až v průběhu semináře. Podle mé zkušenosti jdou víkendové konstelace více do hloubky (než večerní semináře), je zde více času a prostoru pro otevření se a navíc se svými tématy setkáváte i prostřednictvím konstelací dalších účastníků a získáváte tak širší úhel pohledu i na svojí situaci. Je zde také více prostoru ke sdílení i pro zpracování konstelačních zážitků.

Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze je vhodné dát mi předem informace o závažnějších zdravotních či psychických potížích, se kterými jste v péči lékařů a také o těhotenství. Výhodou někdy mohou být informace o neobvyklých či traumatických událostech v rodině a genealogické informace. Zajímají nás hlavně fakta.

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách: http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.
Cena: do 7 dnů před seminářem 1.900,- kč (později 2.200,-).

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY: http://www.maitrea.cz/podminky-pro-ucastniky

Přijďte prosím nejpozději 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Doporučuji pohodlné oblečení. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).

Vyskytnou-li se u vás nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás, na naší společnou práci a posuny, a také na příjemné prostředí v Maitrei. :-)

Jan Peterka

Kouč rodinných konstelací a metody "Klíč k životu"

603802527
jpeterka@cbox.cz
www.janpeterka.cz

O lektorovi