8/11 čtvrtek MAITREA

VĚŠTBY NA KAŽDÝ DEN - Synchronicity a znamení v každodenním životě

Takzvané shody okolností neboli synchronicity často poukazují na existenci daleko hlubšího světa, než si dovedeme představit. Začneme-li si synchronicit v našem životě všímat víc, rozevře se před námi dosud skrytá mapa událostí a díky tomu získáme k ruce úžasného a moudrého rádce.

Rezervujte si místo včas:

Přihláška online
  • Datum: 8.11.2018
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 500 Kč do 8.10.2018 / 600 Kč později
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

„Kráčíme lesem žijících symbolů, které se na nás dívají.“ – Charles Baudelaire

Během tohoto zábavného workshopu plného živoucí energie se naučíme, jak získat vedení pomocí práce se synchronicitou. Poslouží nám k tomu hry povzbuzující synchronicitu, například oblíbená hra „kladení otázek světu“, která, podobně jako další hry, pomáhá všem příležitostem a neomezeným možnostem, aby se staly – díky střetům náhod a neočekávaných událostí.

Naučíme se, jak svůj život prožívat plně, bohatě a daleko hlouběji než dosud díky tomu, že se otevřeme neočekávanému a také že si budeme hrát se svým Raráškem – který se stává naším ďáblem pokaždé, jakmile trváme na tom, že „rozhodně pojedeme podle zastaralé mapy“, ale i naším spojencem a přítelem, jsme-li připraveni na improvizaci a změnu.

Žít v proudu synchronicity neznamená pouze přijímat zprávy. Znamená to také nechat v sobě růst vědomí vnitřního Básníka, díky kterému můžeme ochutnávat a dotýkat se rytmů světa, který obýváme, a poznat, jak se nám „svět za tímto světem“ odkrývá spolu s tím, jak nám nadzdvihává závoj naší běžné reality.

Toto je cesta přírodních kouzel, a když ji budeme následovat, objevíme, že jsme se dostali za limity vlastních domněnek a přesvědčení a vstoupili do světa, ve kterém je všechno možné.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

Doporučujeme související knihu VĚŠTBY NA KAŽDÝ DEN.
http://eshop.maitrea.cz/vestby-na-kazdy-den

O lektorovi