23/10 úterý MAITREA

Venuše a Mars - Zákon přitažlivosti

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jste „salónní dvojice“, „experimentální dvojice“, „tantrická dvojice“ nebo nějaká z jiných kombinací?
  • Datum: 23.10.2018
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: Tatjana Micić, 608123288

V řecké mytologii byli Venuše a Mars milenci. Prastaré astrologické označení těchto dvou planet se dnes používá jako biologický symbol mužství a ženství. Tito „bohové“ jsou výrazem mocné polarity, která se projevuje především v partnerských vztazích. Mars je touha, Venuše se chce stát předmětem touhy.

Znamení, v němž se nachází Venuše v horoskopu muže, často naznačuje, jaká je jeho představa ideální milenky. Znamení, v němž se nachází Mars v horoskopu ženy, prozrazuje, jaké vlastnosti žena od muže očekává. Silnou přitažlivost a předpoklady pro úspěšný láskyplný vztah mezi mužem a ženou poznáme, pokud jsou Mars a Venuše v kompatibilních elementech a znameních.
To všechno probereme v kontextu horoskopu účastníků semináře.

Na semináři vytvoříme určitou typologii na základě charakteristik Venuše a Marsu v různých živlech a znameních. Může vás překvapit, že budete „tantrická dvojice“ a ne „domácká dvojice“, jak možná po letech manželství vypadáte ;)

Na seminář se hlaste přímo lektorce. Pokud chcete, napište do přihlášky vlastni datum, čas a místo narození a stejně tak i data partnera /partnerky a lektorka vyhotoví vaši natální karty. To vám pomůže dozvědět se více o vlastním příběhu.

Z reakcí účastníků:
Milá Táňo,
Moc Vám děkuji za úžasnou přednášku. Astrologii studuji dva roky a moc děkuji za nový a úžasně inspirující pohled, který jste mi poskytla. A nejen to, spoustu věcí, které by mě jako člověku o astrologii se zajímajícímu,měly být jasné, jsem objevila na Vaší přednášce a hodně se mě intimně dotýkají (...)
Díky moc, Eva

O lektorovi

  • Tatjana Micić

    Profesí jsem komparativní filolog a filozof, v posledních letech se však intenzivně zabývám alternativními disciplinami. Část svého života jsem žila a pracovala v Číně. Fascinovalo mě, jak moc je u Číňanů a ostatních východních ...

    více informací o lektorovi