6/9 čtvrtek MAITREA

VEČERNÍ KRUH MUŽŮ V MAITREI - Zasvěcení

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Poté, co muž nalezl své poslání a poté, co se v životních krizích a neúspěších rituálně očistil - jinými slovy přinesl oběť - může podstoupit zasvěcení do mystérií (nejen) mužského života.
  • Datum: 6.9.2012
  • Čas: 18.00 - 21.00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

O zasvěcení toho moc nevíme, neboť detaily tohoto rituálu byly vždy chráněny tajemstvím. Ale nejen to - s "materializací" společnosti se spiritualita, která je nedílnou součástí zasvěcení, proměnila v církvemi podporovanou víru. Z prožitku se stal koncept a dogma. Jak tedy může, po staletích oficiálního náboženství a tajných lóží, vypadat zasvěcení pro muže? Do čeho je nutné nás, muže, zasvětit? K čemu je to dobré? Tyto a další otázky spojené se spirituální poutí budou tématem zářijového kruhu mužů v MAITREI.

---------------------------------------------------------------------

Po úspěchu řady večerních kruhů „vědomých“ mužů v roce 2011 (částečně přišlo až 40 účastníků!) bych chtěl pokračovat dalším kolem setkávání. Večery 2012 budou vypadat opět trochu jinak - hlavní důraz zde bude na praktickém konstelačním řešení otázek, problémů a situací, ve kterých si „nevíme rady“. Ono „nevědět si rady“ nebo „nebýt si jistý“ je pro nás muže často tak bolestivé, že jsme si vytvořili jakýsi ochranný filtr, který nám to, s čím si nevíme rady, prostě vymaže ze zřetele. To ale samozřejmě problém nevyřeší, pouze odsune do nevědomí. Pak se stává, že nic netušícímu muži odejde partnerka, krachne firma nebo ho zavalí náhlá deprese. I v tomto roce chci zachovávat jistou tematickou posloupnost večerů. Rozhodl jsem se pro „přechodové rituály“ - tedy pro oněch pár důležitých etap v životě muže. Samozřejmě, že na každém večeru bude hodně prostoru pro vše neočekávané, spontánní a pro to, co je pro nás muže důležité - jak být ve své prezenci a jak si uvědomit to, co děláme. Další informace o akcích pro muže najdete na speciálních stránkách www.konstelace.info/muzi.html

Na shledání se těší
Jan

Vzít s sebou: Dřevěnou kulatou tyč o průměru ca. 2-4 cm a délce přesně 107 cm.

O lektorovi