6/4 středa MAITREA

VEČERNÍ KRUH MUŽŮ V MAITREI

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Děda, táta a syn. Věčné téma každého muže, který se chce "dostat na tu správnou stranu": K mužům, tam, kam patří, do své síly a ke kořenům smysluplného života. První večer celého cyklu.
  • Datum: 6.4.2011
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč (platba předem na účet)
  • Kontakt: 725 783 506

Nový, všem otevřený kruhu mužů, kde každý měsíc bude na pořadu jiné téma. Během tří hodin se společně podíváme "pod povrch" toho, co nás muže bolí a baví, s čím si nevíme rady, nebo co nás naopak vede dál a podporuje. Srdečně zván je každý, koho zajímá specifické téma večera, nebo kdo chce jen "natankovat mužskou energii". Během večera ale může zaznít i tvoje osobní, aktuální téma.

Muži na celém světě začínají chápat, že mnoho našich problémů souvisí s krizí mužské energie, s tím, že jsme ztratili pravý smysl a hloubku toho, být mužem.
Každý z večerů stojí pod "záštitou" jiného archetypu muže, což znamená, že by nebylo možné se v průběhu večera zabývat i jinými archetypy, otázkami a záležitostmi mužů.
Tím bude mít každý z večerů jinou "příchuť", ale všechny je bude spojovat naše touha, dostat se k podstatě našeho mužského bytí, k prezenci: do přítomného okamžiku, do síly rozhodování a do pravdivosti a souladu s naším nejvnitřnějším "já".

Omezený počet účastníků, proto je dobré přihlásit se včas!

Přineste s sebou: dřevěnou rovnou tyč o délce 107 cm. Tyč by měla být pokud možno kulatá v průměru asi 3 cm (násada na rýč/hrábě).

Anketa:
A ještě prosba Jana všem mužům - návštěvníkům této stránky a zájemcům o mužské večery:
Zodpovězte anketu „Mužská témata 2011“ zde:
www.konstelace.info/anketa.html
Děkuji!

 

O lektorovi