20/10 pátek MAITREA

Váš TALENT je odpověď

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jak v sobě objevit jedinečnost a udělat z ní nepostradatelnost? Ukážeme si cestu, která odpoví i ukáže váš skrytý potenciál. Jak s ním však dále pracovat? A na závěr dostanete i malý dárek. Většina z nás si v určitém okamžiku svého života položí 3 ZÁSADNÍ OTÁZKY
  • Datum: 20.10.2017
  • Čas: 18 - 21 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 750 Kč včetně testu jedinečnosti (běžná cena testu je 750 Kč)
  • Kontakt: Lena Achmeer, 774245402

Většina z nás si v určitém okamžiku svého života položí 3 ZÁSADNÍ OTÁZKY:

Mám já vůbec nějaký vyjímečný talent?

Jak mohu smysluplně prospět světu?

Můžu být dobře finančně ohodnocen/á za svou vyjímečnost a jedinečnost?

Většinou si na naše otázky odpovídáme dost jednoznačně. "neustále narážím na lidi s vyjímečným talentem, ale já jsem obyčejná žena, průměrný muž a takhle to bohužel bude po celý můj život"

NEPLEŤTE SI DOVEDNOSTI S TALENTEM

NEjsem špičkový mentor a trenér paměti, ale můj talent REBELIE mi dává v očích mých klientů naprostou vyjímečnost.

Jitka Kolaříková NENÍ nejlepší masérka, ale její talent PRESTIŽ způsobil, že má několik měsíců dopředu vyprodáno, i když má vyšší ceny.

I když lektorka Lena Komanická NEMÁ silné podnikatelské myšlení a ambice "přitáhla" svou VÁŠNÍ (talent) na své kurzy pánevního dna stovky žen.

Dovednost je dřina. Talent je energie.

Každý člověk má talent. ALE NE každý ho zatím odhalil.

Když používáme svůj talent, tak se nacházíme ve vysoké energii. Nemusíme s nikým soutěžit a nemusíme nikoho pokořit, aby jsme byli prospěšní a dobře placení.

V průběhu přednášky
vás seznámíme se sedmi talenty a rovnou si je vyzkoušíme v praxi. Budete odcházet s poznáním, že vy a třeba i vaše děti dokážete skrze své talenty zlepšovat život druhých lidí.

Lektor kurzu Kalman Horvát má dva silné talenty. VÁŠEŇ - vytváří s lidmi silné a vřelé vztahy. REBELII - přináší neobvyklé postupy a řešení. Díky těmto talentům upoutal pozornost českých i zahraničních firem. Vytvořil kurz Netradiční finanční gramotnosti a spolupracuje s ženskými podnikatelskými kluby.

Video s Kalmanem zde:
http://www.laqs.eu/zacinam-podnikat-a-nemam-nic/

O lektorovi

  • Kalman Horvát

    Mgr. Kalman Horvát … se narodil s myšlenkou, že na všechno existuje nějaký systém, postup či metoda. Když mu ve škole nešlo učení a ze všech předmětů vyjma odborně zaměřených měl trojky a čtyřky, začal zkoumat, jak by ...

    více informací o lektorovi