2/7 středa MAITREA

Umění stárnout: Jak se stát moudrým

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jedině když pochopíme a zakusíme důležitost každé fáze životního kruhu, můžeme se beze strachu podívat na smysl našeho stárnutí a dospět do moudrosti.
  • Datum: 2.7.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

V mnohém je naše doba rychlá, povrchní a namísto dřívějšího cyklického používá dnes výlučně lineární čas. Výsledkem je, že se děsíme stárnutí a smrti, vytěsňujeme obé z našeho života a tím zůstáváme nedospělí, bez hloubky a moudrosti. Přitom stárneme už od narození a nejpozději v době, kdy "bereme rozum", bychom se měli alespoň trochu začít zaobírat přirozeným cyklem života. Jedině když si znovu uvědomíme krásu a důležitost onoho ztraceného cyklického času, jedině když pochopíme a zakusíme důležitost každé z fází životního kruhu, můžeme se beze strachu podívat na smysl našeho stárnutí a dospět do moudrosti. Pokud je vám tedy nad dvacet a rádi byste udělali něco užitečného pro příštích osmdesát let, je tento večer pro vás :-)

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi

  • Jan Bílý

    Narozen 1954 v Praze, 1976 odešel do Německa. Po několika letech "spirituálního poutnictví" (Indie, Osho, šamanismus) získává v Německu mnohaleté zkušenosti v osobním a firemním poradenství. Vlastní reklamní a poradenská agentura ...

    více informací o lektorovi