28/9-28/10 pátek - neděle Lázně Teplice nad Bečvou

Thajská masáž - kurz na Moravě - v Lázních Teplice nad Bečvou

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Thajské masáž má hluboké kořeny v moudrosti léčebných systémů staré Indie a Číny. Napomáhá celkovému uvolnění od stresů, ztuhlostí a bolestí, obnovuje fyzickou i psychickou svěžest a vitalitu. Účastníci kurzu se naučí poskytnout kvalitní masáž s hlubokým a dlouhodobým účinkem. Pro účast na kurzu není potřeba předchozí masérské ani zdravotnické vzdělání. Vhodné pro páry.
  • Datum: 28.9.2012-28.10.2012
  • Čas: začátek v pátek 28.9.2012 v 9 h.
  • Místo: Lázně Teplice nad Bečvou - Vila Štern, č.p. 67
  • Cena: 6 400 Kč (záloha 3 200 Kč)
  • Kontakt: Vladislav Horecký, 604 200 471

Dva prodloužené víkendy - Rozsah výuky 48 hodin:
pátek 28.09. - neděle 30.09.2012
pátek 26.10. - neděle 28.10.2012

Časový harmonogram: 9 - 13 h // 14 - 18 h

Počet míst je omezen pro maximálně 8 účastníků.

Thajská masáž v tradičním pojetí (thajsky nazývaná Nuad Phaen Boran - starobylá léčebná masáž) je důmyslnou kombinací důkladného uvolnění svalstva a kloubů s aktivací energetických drah a akupresurních bodů. Dochází při ní k odstranění únavy, blokád, uvolnění bolesti, ztuhlosti kloubů a zvyšuje pohyblivost těla. Napomáhá výraznému prokrvení všech tkání, vylučování toxinů i povzbuzení imunitního systému a činnosti vnitřních orgánů. Posiluje nervový systém, uvolňuje stres a obnovuje pocity zdraví a pohody. Masáž se provádí v lehkém a pohodlném oblečení na měkké podložce na zemi. Pro účast na kurzu není potřeba předchozí masérské ani zdravotnické vzdělání. Kurz je velmi vhodný pro páry, thajská masáž pomáhá budovat a udržovat harmonický partnerský vztah. Je hezké věnovat svému blízkému dárkový poukaz na Thajskou masáž ale mnohem lepší je, dát mu masáž vlasníma rukama:-)

Vaše místo na kurzu bude rezervováno v pořadí dle data zaplacení zálohy ve výši 3 200 Kč na číslo účtu 2200223486/2010. Jako variabilni symbol uveďte Vaše telefonní číslo a do zprávy pro příjemce Vaše jméno. Zbývající částku uhraďte prosím převodem na uvedený účet nejpozději 5 dnů před zahájením kurzu, případně hotově v den zahájení kurzu.

Vezměte si psací potřeby a volný pohodlný oděv na převlečení (nejlépe z přírodních materiálů - bavlna, len...) Scripta dostanete při zahájení kurzu. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát. V objektu je k dispozici kuchyňka i sociální zařízení. V blízkosti je několik restauraci a také možnosti ubytování v přilehlých penzionech či lázeňských domech (po dohodě omezená možnost přespání na matracich ve vlastním spacáku v místě konání kurzu):
www.ltnb.cz
Penzion Jiřinka - http://www.ubytovani.wagnerovi.com/
Vila Rozmarýn - tel: 608 756 638
http://ostravanka.penzion.com/
http://www.penziondiana.cz/
a další

O lektorovi

  • Vladislav Horecký

    Věnuje se především Thajské masáži. Dle potřeby ji doplňuje dalšími terapeutickými technikami vycházejícími z tradičních východních nauk a holistického přístupu ke zdraví člověka. Umění thajské masáže se začal učit u ...

    více informací o lektorovi