14/2 čtvrtek MAITREA

TAJEMSTVÍ TEMNÉ BOHYNĚ

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
"Opět jsem udělala něco, co jsem nechtěla. Nevím, proč to dělám, asi je to strach, který mi brání projevit se ve své plné síle. Strach z odmítnutí, opuštění a že nejsem dost dokonalá. Tak svoji sílu stále potlačuji. Tu divošku, která je ve mně a už nechce kráčet ve stínu. Nikdo nevidí mé pravé kvality, ale jak by také mohl, když jsem ve stínu své Temné Bohyně? Už nechci být ve stínu, chci na světlo!"
  • Datum: 14.2.2013
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč
  • Kontakt: Lenka Chourová (Prema Jivan), 602 174 893

Pokud se chceme dostat na světlo, musíme se nejprve potkat se svojí temnotou. S temnou částí naší duše, s tím, co popíráme, co se snažíme před ostatními skrýt, potlačit. Z tohoto útlaku vzniká v našem těle napětí a neklid.
Tento večer se budeme věnovat naší Temné Bohyni, uděláme si rituál, při kterém se zkontaktujeme se svoji temnou částí, se svojí Temnou Bohyní (divoškou, dračicí) a přiznáme si, že i tahle část k nám patří. Je to naše lety utajovaná síla, která chce spatřit světlo světa.
Pokud si přiznáme tuto část sebe, máme možnost konečně poznat, kdo vlastně jsme a kam vede naše cesta.

S sebou: malý šátek na oči
tmavé oblečení
černý šátek nebo látku 0,5m x 0,5m - přibližně

O lektorovi

  • Prema Jivan

    Jsem žena, která před lety nastoupila cestu sebepoznání. Byly mi přichystány nelehké životní zkoušky, které mě naučily si života vážit, užívat si ho naplno a důvěřovat mu. Věnuji se práci s energiemi, poznávání nových věcí, ...

    více informací o lektorovi