20/9-23/9 čtvrtek - neděle MAITREA

SVOBODA BYTÍ - 4 dny k nalezení vnitřního míru a štěstí

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Poznejte, jak jednoduché je prožívání klidu a lásky. Nepotřebujete k tomu nějaké složité učení, velkou snahu či tvrdou disciplínu. Naopak tady se naučíte, jak se můžete cítit v bezpečí jednoduše již nyní. Spočinete v klidu a ukončíte své hledání a neustálé přemýšlení o tom, co bylo nebo teprve bude.
  • Datum: 20.9.2018-23.9.2018
  • Čas: Čt, pá, so: 18.30-21, ne: 10-17 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 2 100 Kč do 14.9.2018 / 2 900 Kč později
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 593 112, seminare@maitrea.cz

Lidé mohou na setkání prožít přímou zkušenost svobodného bytí. Poznávají, že tuto svobodu a volnost mají neustále k dispozici. Přichází prožitek míru, spokojenosti a uvolnění napětí. Spočíváním v tomto stavu dochází k rychlému léčení nervového systému či podvědomých vazeb.

Během tohoto setkání poznáte, že sebepoznání nebo osvobození lze zažít tady a teď bez nutnosti učit se složitým technikám a filozofiím. Gaia Vás povede jasně a jednoduše k tomu, že dokážete prožívat svobodu, po které tak dlouho toužíte. Uvědomíte si, že k spokojenému bytí nepotřebujete něco dalšího. Vaše hledání je u konce. Usazené trauma a napětí se uvolňuje i díky metodě "Somatické prožívání", kterou Gaia ve své práci používá.

Skrze schopnost "čtení" v lidech a schopnost cítit je ve svém nervovém systému vede Gaia pozornost přítomných lehce a přirozeně k jejich skutečnému jáství (bytí).

4dílný satsang "SVOBODA BYTÍ" se skládá z následujících částí, na které se můžete přihlásit i samostatně. Při přihlášení na celý program budete moci jít více do hloubky a získáte také výhodnější cenu.

Čtvrtek 20. září / 18.30-21 hod. - Prožívání přítomného okamžiku

Pátek 21. září / 18.30-21 hod. - Vnitřní štěstí

Sobota 22. září / 18.30-21 hod. - Nalezení klidu v Srdci

Neděle 23. září / 10-17 hod. - Uvolnění traumat a napětí

Tento den bude obohacen o prožitek Esenciálního léčení.

Individuální konzultace: sobota 22. září během dne

V sobotu bude Gaia k dispozici pro individuální setkání pro ty, kteří nechtějí mluvit o svých záležitostech před ostatními ze skupiny, nebo pro ty, kteří se prostě stydí.

"Měla jsem možnost setkat se s Gaiou při mé návštěvě v jižní Indii, ve městě Tiruvannamalai. Gaia na mne působí jako obyčejný člověk, nehraje si na důležitého a netváří se "veleduchovně". Je nevýstřední a nestaví sám sebe na piedestal. Odpovídá na otázky hledajících jasně, ale jemně, se smyslem pro humor. Umí také velmi pěkně pracovat s emoční složkou tázajících. Je sympatické, že je uzemněný a stojí nohama na zemi." Eliška

Setkání budou tlumočena.

O lektorovi

  • Gaia

    V roce 1985 došlo k velkému zvratu v mém životě. Setkal jsem se s léčitelem z Filipín, který v té době léčil mou partnerku, a poznal jsem, že svět je jiný, než jsem si do té doby myslel. V roce 1996 jsem měl to štěstí potkat ...

    více informací o lektorovi