27/9 středa MAITREA

Rozchodový rituál

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Každý z nás má za sebou nějaký rozchod. Nezáleží na tom, zda jsme se rozcházeli my nebo někdo s námi. V každém případě si odnášíme šrámy. Šrámy na srdci, které si sebou neseme do dalšího života. V některých případech mohou být skutečně velmi hluboké.
  • Datum: 27.9.2017
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 390 Kč
  • Kontakt: Dagmar Kožinová, 773092980

Každý z nás má za sebou nějaký rozchod. Nezáleží na tom, zda jsme se rozcházeli my nebo někdo s námi. V každém případě si odnášíme šrámy. Šrámy na srdci, které si se sebou neseme do dalšího života. V některých případech mohou být skutečně velmi hluboké. Mohou se projevovat v tom, že odmítáme novou lásku nebo se nám v nových vztazích nedaří. Zůstáváme stále tak nějak viset v ukončeném vztahu. Nebo si to také na vědomé úrovni nemusíme vůbec uvědomovat. Můžeme mít pocit, že nemáme právo na štěstí a lásku. Možná si myslíme, že si ani lepšího partnera nenajdeme a spokojíme se s vlastní nespokojeností.

Rozchod se řadí mezi největší životní traumata. Je velmi bolestivý. Podle předního českého psychologa Klimeše je dokonce bolestivější než rakovina. Mluví ze své vlastní zkušenosti, obojím prošel.

Pro naše další vztahy je vhodné svůj předchozí vztah případně vztahy správně uzavřít. Rozchodový rituál tak může přinést velké uvolnění v životě a zlepšení kvality života.

Rozchodový rituál je o zamyšlení, zastavení, připomenutí všeho pěkného, o lásce, odpuštění, pouštění a uvolnění.

Přijďte se v lásce rozloučit!

Využijte zvýhodněnou cen s předchozím seminářem Léčení po rozchodu.

Dáša

Reakce účastníka:

Dobrý den, včera jsem měl neuvěřitelný prožitek.

Zúčastnil jsem se Rozchodového rituálu. Byl jsem tam jediný muž, mezi spoustou ženské energie. Byl jsem trochu rozechvělý, možná až nervózní. Nevěděl jsem, co mě čeká a navíc jako chlap jsem si myslel, že mě nic nepřekvapí. S rozchodem jsem byl, po více jak roce, 100% vyrovnaný a nemůže mě vůbec vykolejit.

Už v začátku, když Dáša mluvila o poděkování bývalým partnerům, jsem měl vlhké oči. Při sdílení ve dvojici už ukápla i slza. Pak přišel samotný rituál a to vám řeknu, to bylo něco. Z chlapa, který si myslel, jak je se vším vyrovnaný, jsem se propadl až na začátek rozchodu. Prošel mně hlavou celý
minulý vztah. Se vším krásným i tím ostatním. A některé věci dost bolely. Rozhodnutí vydat se a odevzdat vše byl zlomový bod. Při odevzdání už jsem brečel jako malý kluk, a vůbec se za to nestydím.
Podařilo se mně pustit vše minulé a to nejen vztah s bývalou partnerkou.

Při závěrečném sdílení jsem dlouho hledal slova………

Kdo neprožil, nemůže pochopit hloubku tohoto rituálu.

Děkuji Dáši a Adélce za vytvoření až mystické atmosféry a bezpečného prostředí.

O lektorovi

  • Dagmar Kožinová

    Ve svém životě jsem prošla několika rozchody. Rozchod, který mě přivedl k myšlence tohoto projektu, je rozchod poslední. Ukončila jsem 15ti letý vztah. Dnes cítím velkou vděčnost za vše, co jsme společně prožili. Náš vztah mě ...

    více informací o lektorovi