12/12 úterý MAITREA

Rodinné, vztahové, systemické konstelace

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
S pomocí konstelací se díváme na své skryté pocity, programy a přesvědčení, které ovládají nás i náš život jiným způsobem, než si vědomě přejeme, a učíme se lépe vnímat sami sebe i svůj život v širších souvislostech.
  • Datum: 12.12.2017
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 7 dnů před seminářem 400,-Kč (později 480,-Kč)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Seminář je otevřený jakýmkoli životním tématům; osobním, vztahovým, zdravotním, pracovním i jiným. Jakákoliv forma účasti na konstelacích bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na nás konstelace působí a obohacují nás.
O rozestavění vlastní konstelace se žádá až v průběhu semináře. Na večerních konstelacích není dostatek času pro to, aby mohl mít každý účastník vlastní rozestavění. Během večera většinou stihneme dvě, tři, někdy čtyři konstelace. O tom, kdo bude mít vlastní rozestavění rozhoduji až na místě na základě své intuice nebo také využívám kineziologický test. Při rozhodnutí preferuji bezpečnost práce v omezeném časovém prostoru. Pro hlubší a závažnější témata jsou vhodné spíše celodenní nebo víkendové semináře, které v Maitrei pořádám pravidelně každý měsíc.

Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze je vhodné dát mi předem informace o závažnějších zdravotních či psychických potížích, se kterými jste v péči lékařů, a také o těhotenství.

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách zde:
http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY: http://www.maitrea.cz/podminky-pro-ucastniky

Přijďte prosím 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás, na naší společnou práci a posuny, a také na příjemné prostředí v Maitrei.

Jan Peterka
Kouč rodinných konstelací a metody "Klíč k životu"

603802527
jpeterka@cbox.cz
www.janpeterka.cz

O lektorovi

  • Jan Peterka

    Již několik let nabízím kurzy osobního rozvoje a sebepoznání jako jsou rodinné konstelace, Klíč k životu, Reki a další. Také pracuji s lidmi formou individuálních terapií a osobních konzultací. Častými tématy naší práce jsou ...

    více informací o lektorovi