28/11 středa MAITREA

Zaměstnání, povolání a poslání

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Transformace společnosti probíhá nejen na osobní úrovni, ale také v oblasti práce, byznysu a vydělávání peněz. Ve firemních konstelacích se často ukazují překvapivé souvislosti mezi sférou osobní a pracovní.
  • Datum: 28.11.2012
  • Čas: 18,00 - 21,00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

V "transformačním" roce 2012 dochází k hlubokým změnám v našem vnímání vědomé, uspokojující práce nebo i "štěstí v byznysu" (viz kniha "Štěstí doručeno, nakl. Peoplecom). Dneska se podíváme na to, jak konstelační pohled na svět zasahuje a mění naše pracovní okolí.

---------------------------------------------------------------------

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi

  • Jan Bílý

    Narozen 1954 v Praze, 1976 odešel do Německa. Po několika letech "spirituálního poutnictví" (Indie, Osho, šamanismus) získává v Německu mnohaleté zkušenosti v osobním a firemním poradenství. Vlastní reklamní a poradenská agentura ...

    více informací o lektorovi