30/8-1/9 pátek - neděle Meditační centrum Ordějov

RODINNÉ KONSTEALCE a pohyby duše

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Máte rodinné, partnerské, pracovní nebo jiné nesnáze? Prožíváte opakovaně stejné nebo podobné nepříjemné situace? Zážitková metoda rodinných konstelací Vám umožní uvidět hlubší příčiny nesnází, nalézt východisko a obnovit porušenou rovnováhu. <strong> Aby se mohl stát zázrak, je potřeba vydat se na cestu.
  • Datum: 30.8.2013-1.9.2013
  • Čas: Programy začínají první den od 17:00 prezencí, 18:30 večeře, 20:00 zahájení programu. Poslední den končí obědem ve 14:00.
  • Místo: Meditační centrum Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem
  • Cena: 2900,-
  • Kontakt: Radha Rosecká Píšová, +420 730 17 44 38

Obsah akce:

Máte rodinné, partnerské, pracovní nebo jiné nesnáze? Prožíváte opakovaně stejné nebo podobné nepříjemné situace? Zážitková metoda rodinných konstelací Vám umožní uvidět hlubší příčiny nesnází, nalézt východisko a obnovit porušenou rovnováhu.
Na tomto semináři pochopíte a poznáte, co je potřeba udělat proto, aby se Váš život a životy Vašich blízkých mohly změnit k lepšímu. Konstelace umožňují zažít hluboké vědomí vzájemné sounáležitosti všech lidí.
Na semináři je možné postavit si rodinnou, pracovní, finanční nebo zdravotní konstelaci.

Místo konání:

Meditační centrum Ordějov je bezpečným místem pro uvolnění, osobní rozvoj a relaxaci. Nachází se na samotě obklopené krásnou přírodou, v místě původního laténského hradiště, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov (GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).
S sebou si přivezte vlastní spacák a polštářek. (V případě zájmu Vám za příplatek 100 Kč poskytneme přikrývku, polštář a čisté lůžkoviny.)
Akci doprovázejí dobrovolné Oshovy aktivní a tiché meditace zaměřené na uvolnění těla, ducha a volné plynutí energie. Součástí každého dne je rovněž hodinová pracovní meditace v kuchyni, domě nebo na zahradě a odpolední relaxace.

Více informací o MC Ordějov naleznete http://www.tvorivaskola.cz/meditacni-centrum-ordejov/t1102

O lektorovi

  • Čeněk Rosecký

    Mgr. Čeněk Rosecký - Věnuji se osobnímu rozvoji dospělých a vzdělávání učitelů. S lidmi pracuji 12 let. Vím, jak složitá a hluboká bývají osobní zapletení, i kolik odvahy, moudrosti a pokory je zapotřebí k jejich rozpuštění. ...

    více informací o lektorovi