3/12-4/12 sobota - neděle MAITREA

Radikální upřímnost - Intenzivní workshop

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Víkend plný upřímnosti. Zažijte na vlastní kůži, co se stane, když odhodíme všechny masky, nahradíme strach odvahou a začneme být upřímní. Staneme se svědky úžasné proměny, jež nám do života znovu vnese svobodu, blízkost a svěžest. Zlepší se naše mezilidské vztahy i náš vztah k sobě samému.
  • Datum: 3.12.2016-4.12.2016
  • Čas: SO, NE: 9:30 - 19 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 3500 Kč
  • Kontakt: Sebastian James, 602 333 801

Celý workshop probíhá ve skupině maximálně 15 lidí, kteří spolu na začátku prvního dne uzavřou několik dohod ohledně toho, že k sobě budou upřímní a že se v upřímnosti budou vzájemně podporovat. Vznikne tak prostředí, v němž mohou členové skupiny experimentovat s maximálně upřímnou komunikací a vztahy bez přetvářky i tajemství. Účastníci si pak během dvou dnů mohou sami vyhodnotit, nakolik je taková komunikace osvobozující a uzdravující pro jejich vztahy. Odhození masek zároveň pomáhá proniknout hlouběji v práci na vlastních individuálních tématech.

V rámci workshopu se pracuje skupinově, ve dvojicích i individuálně. Tyto prožitky a zkušenosti pak podporují účastníky v autenticitě nejen směrem k sobě, ale i k ostatním lidem v jejich dennodenním životě. Zároveň se prakticky a intenzivně věnujeme tématům, kterými si jako lidé sami stojíme v cestě. Nejčastěji to je potlačování emocí, stud, problémy v komunikaci, strach z konfliktů, jejich neefektivní řešení (pasivní agrese, obviňování, naschvály, mlčení) a ztráta kontaktu s tělesným prožíváním.

Ač je workshop pouze dvoudenní, jedná se o hlubokou práci s dlouhodobým dopadem. Intenzivní workshop Radikální upřímnosti je vynikají volbou pro všechny, kteří chtějí naučit zkvalitnit komunikaci, ozdravit své vztahy, včetně vztahu k sobě samému, chtějí se efektivně vypořádat se stresem, smutkem či studem a uzavřít minulost, aby se v životě mohli věnovat novému.
Více informací o workshopu, včetně zkušeností účastníků, najdete na www.radikalniuprimnost.cz.

1) Radikální upřímnost vychází z třicetileté praxe amerického psychologa a psychoterapeuta Dr. Brada Blantona (www.radicalhonesty.com), jehož jsem přímým žákem.
2) Celý workshop je praktický a prožitkový. Nejedná se o přednášku ani povrchní nácvik komunikačních technik.
3) Radikální upřímnost má hluboké základy v psychoterapii, konkrétně v humanistickém, prožitkovém a psychosomatickém směru nazývaným Gestalt.
4) Z důvodu zachování kvality a individuálního prostoru pro každého účastníka je kapacita omezena na maximálně 15 účastníků.

O lektorovi

  • Sebastian James

    Jsem psycholog a akreditovaný psychoterapeut. Absolvoval jsem pětiletý výcvik v psychodynamické práci se skupinami, tříletý výcvik v systemické partnerské terapii a čtyřletý výcvik orientovaný na Gestalt terapii. Působím v privátní ...

    více informací o lektorovi