9/12 úterý MAITREA

PIZZETKY ala "Anděl s ohněm v těle"

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Zveme vás na předvánoční andělskou živou párty do obchůdku Maitrea. V ženských bocích sídlí anděl i oheň a o tom je i exkluzivní řada sukní Pizzetek, které představí jen v tento den autorka Michaela Meera.

Michaela Meera: "Šakti je energie živosti a života. My ženy jsme s touto energií spojeny už jen tím, že jsme prostě v těle ženy. Pracuji se ženami, vidím kolik neprojevené šakti chce ven…děláme anděly nebo se projevujeme přes sílu i agresi...chrlíme oheň. Oboje je třeba uvést v soulad pro radostný život. Živá žena…ohnivá i andělská…moudrá bytost spojena se Zdrojem. I to je možné obrazem naplnit třeba i v malé sukýnce pro bytí ve svém středu.
Není většího přání…než právě toto spojení. Krásné vánoce přeji."

PIZZETKY jsou sukénky pro podporu ženskosti, křehkosti, jemnosti a síly. Pro rozvinutí i přiznání: "Zrozena jsem v ženském těle a cítím se v něm skvěle."

Přes Pizzetku můžete důstojnou a oslavnou formou zvědomit proměnu fyzického těla, hormonálního systému a plně přijmout roli ženy.

Pizzetky vznikly tak, že jsem byla přivedena bez jakéhokoli záměru ke střihačskému stolu. Ruce samy začaly stříhat... kombinovat materiály a první vzory byly na světě... 12.12.2012. Pro toto dílo jsem byla dlouho připravována, předcházelo tomu řada kroků i osobní transformace, která stále pokračuje.

Každá Pizzetka má svůj příběh i energii, nejen přese mne čistotu tvorby i požehnání. Název pro každou Pizzetku nikdy nepřichází náhodně. Vždy se sám vynoří, aby podpořil vibraci každé Pizzetky.

Mnoho žen se ptá: A kam ji budu nosit? Je třeba toto dílo uchopovat jinak, než jako módní doplněk. Pizzetka se stává vaším osobním předmětem, vaší osobní přítelkyní.

Doporučuji ji nosit vždy, když si vás zavolá, pro jakoukoli situaci. Doma, na procházku, do práce, na seminář, když potřebujete vyzařovat ženskost, na jednání...prostě nehledět na situaci vnější, ale slyšet vnitřní hlas...

O lektorovi

  • Michaela Meera

    Mgr.A. Michaela Meera Umělkyně, tvůrčí vizionářka, učitelka propojující svět Umění a Spirituality Projekt Laboratoř Umění a Krásy: PIZZETKY- Sukénky pro podporu ženskosti ŠAMANSKÉ ŠATY- Důstojný oděv pro ženu západu ...

    více informací o lektorovi