27/10 úterý MAITREA

Osvěžte svůj sexuální život – karmické čištění

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Hravé a hluboké cvičení odhalí: omezujících přesvědčení; karmické bolestí, které nám zamezují v tom prohlubovat naší lásku; pocity studu a viny, které poškozují zdravé vnímání sexuální energie. Tento večer vám pomůže se těchto závaží zbavit a očistit se
  • Datum: 27.10.2015
  • Čas: 18:30 - 21:30 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350Kč/400 Kč
  • Kontakt: Kateřina Dixon, 773263651

Naše společnost, náboženství, rodiče, zkušenosti z dosavadního života a z minulých životů nás ovlivňují ve smyslu toho, jak věci cítíme, jak se chováme a jak reagujeme.

Následkem může být to, že často prožíváme bolestné zkušenosti, někdy opakujeme stejné chyby a zakoušíme podobné těžkostí v partnerských vztazích. Důsledkem karmy mohou být i rozpady manželství, to, že přitahujeme psychické nebo fyzické zneužívání nebo trpíme určitou formou závislosti. Každá podvědomá bolest může způsobovat, že se cítíme proviněně, odsuzujeme se nebo naopak viníme a odsuzujeme druhé. Často se cítíme nehodni lásky nebo se stydíme za svoje přirozené sexuální touhy. Všichni žijeme v rámci omezujících přesvědčení, které omezují naše schopnosti vstoupit do úžasně sexuálně naplněných a hluboce milujících vztahů, ve kterých můžeme růst.

Tento večer vám pomůže pročistit vaši minulou karmu. Poté vás hravým způsobem spojí s božskou sexuální energií a otevře novým způsobům spojení se s druhými, radostí a potěšením.

Večer zahrnuje vedené meditace, sdílení, pohyb a další hravé aktivity.

Překlad z anglického jazyka zajištěn.

Cena: 350 Kč pro ty, kteří se zaregistrují do 20. října a zároveň mohou s sebou přivést kamaráda nebo partnera za 200 Kč, po tomto datu všichni platí 400 Kč na místě.

Prosím, hlaste se přes email iansworkshops@gmail.com
Počet míst je omezený.

O lektorovi

  • Ian Dixon

    Ian přežil rakovinu v konečném stadiu. V roce 2003 změnil od základů svůj život, stal se akreditovaným terapeutem metody „The Journey“ (Cesta) a objevil v sobě úžasný dar pomáhat ostatním. V současnosti je schopen vidět všechny ...

    více informací o lektorovi