18/11 úterý Praha

Oslava Života - INSPIRACE - POSVÁTNÉ VEDENÍ s Janem Bílým

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
V tomto večeru se v přednášce, konstelačních cvičeních i malém rituálu Jan s vámi podělí o svou vizi toho, jak se dostat k inspiraci, nebo, lépe řečeno, jak ji pozvat do našeho života. Jako vždy při jeho práci se nebude jednat o „návod“, tedy o pokyny vedoucí k řešení, ale o společné hledání individuálních cest. Přijďte s námi hledat svou cestu....
  • Datum: 18.11.2014
  • Čas: 18,30 - 21,30
  • Místo: Praha
  • Cena: 390,- Kč
  • Kontakt: Jana Uhliarová, 724 247 001

Když mluvíme o inspiraci, máme na mysli nadchnutí (se) a nadechnutí, nápad a vnuknutí, nával geniality, který nás naplňuje nadšením a pocitem „správna“. Případně i jakési stání se „rourou“, skrze kterou vane boží dech do našeho světa. Proto ke každé inspiraci patří i expirace, tedy vnesení toho, co se ke mně dostalo jako dar shůry, dál do světa.

Učím-li své studenty konstelačnímu umění, je mi jasné, že zvládnutí techniky a nastudování vědomostí kolem metody tvoří nanejvýš jednu třetinu hotového a úspěšného facilitátora – zbývající dvě třetiny vězí právě v schopnosti rozeznat inspiraci od vlastních soudů a představ, jak „to“ má být.

V tomto večeru bych se v přednášce, konstelačních cvičeních i malém rituálu chtěl s vámi podělit o moji vizi toho, jak se k inspiraci dostat, nebo, lépe řečeno, jak ji pozvat do našeho života. Jako vždy při mé práci se nebude jednat o „návod“, tedy o pokyny vedoucí k řešení, ale o společné hledání individuálních cest.

A na to se už těším… Jan Bílý

O lektorovi