19/1 úterý MAITREA

Nová cesta k lásce, zdraví a spokojenosti

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Láska, zdraví a spokojenost jsou spolu úzce propojené. Všechny závisí na tom, jaký vztah máme k sobě, zda umíme mít rádi sami sebe a pečovat o sebe. Když to umíme, můžeme být zdraví, spokojení a navíc můžeme vytvářet láskyplné vztahy.
  • Datum: 19.1.2016
  • Čas: 18-21.30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 390 Kč při platbě do 11.1. (později 480Kč)
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Když má někdo narozeniny, přejeme mu lásku, zdraví, spokojenost a štěstí. Je to nejběžnější, co si od života přejeme a současně to, co nejčastěji postrádáme.

Možná jste si sami někdy říkali: “Kdybych měla partnera, byla bych šťastná.” nebo “Kdybychom měli dům a nebydleli v paneláku, to bychom byli šťastní.”
Pak se to povede. Máte partnera nebo jste koupili dům, a přesto pocit štěstí nepřišel.
Vypadá to záhadně, složitě, nedosažitelně. Možná i věříte tomu, že štěstí je jen prchavý okamžik, za který byste měli být vděční, když se občas dostaví.
Ale pravda je taková, že štěstí je stav naší mysli, který můžeme prožívat stabilně.

Když jsme byli děti, tak jsme to uměli. Byli jsme pevně spojeni s naší vnitřní podstatou a neměli jsme ještě vystavěné nejrůznější obrany, ani jsme nezahltili svoji mysl přejatými představami o tom, jací máme být nebo jak má náš život vypadat.

Teď, když jsme dospělí, se k naší vnitřní podstatě můžeme vrátit a prožívat vnitřní štěstí kontinuálně.
Není to tak složité, jak by se mohlo zdát. Na semináři vám Vojtěch Lust představí svoji originální metodu založenou na přijetí životních rolí a vzájemném naplňování z nich vycházejících potřeb. Když víme, kdo jsme, a přijímáme sami sebe, pak můžeme vytvářet vztahy založené na lásce a respektu, v nichž si vzájemně rádi naplňujeme naše potřeby.

Více na www.zdravevztahy.cz

Komu je seminář určen:
Všem, kdo se chtějí více dozvědět o metodě Vojtěcha Lusta a poznat tohoto lektora osobně. Dozvíte se, jaké jsou základní stavební kameny našeho osobního štěstí a úspěchu v našich vztazích.

S sebou:
pohodlné oblečení

O lektorovi