27/8 středa MAITREA

Místo duše

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Duše je tam, kde se cítíme skutečně doma. Zaujmeme-li toto místo, dostaneme se do zvláštního klidu, smíření a jasnosti, kde není žádné hodnocení toho, co je pro nás dobré nebo zlé, ale pouze přitakání tomu, co je.
  • Datum: 27.8.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Ve své poslední knize "Nature and the Human Soul" mluví Bill Plotkin o duši jako o "nejlepším možném místě" (the ultimate place), přičemž výraz "místo" používá nejen v geografickém smyslu (krajina, místo síly atd.), ale ve smyslu našeho místa ve světě, v celku.

V mé konstelační práci se stále více na toto přitakání realitě a okolí zaměřuji. Tam, kde zrovna jsme, nejsme náhodou. Dostali jsme se tam skrze naší celou životní cestu, takže nás toto místo může učit, odkud pocházíme a kam míříme.

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi