24/2 středa MAITREA

MILUJI SE: DIVOKÁ A KRÁSNÁ – tantra pro ženy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tantra pro ženy. Jak poznám, že miluji sama sebe, že se mám ráda? My ženy jsme zdrojem lásky, tepla a života pro své okolí. Často hodně dáváme, ale dovolíme si lásku také přijímat? A kolik lásky, péče a pozornosti dávám já sama sobě?
  • Datum: 24.2.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 15.2. (později 430 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Tento večer se podíváme, jak poskytujeme samy sobě lásku, podporu a přijetí, nezávisle na svém okolí. Jaká přesvědčení si nesu v sobě ohledně toho milovat, opečovávat a hýčkat sama sebe - že je to např. marnivé, sobecké, požitkářské… atd. Jak moc si uvědomujeme, že já sama jsem tím nejdůležitější člověkem pro sebe, jak moc umím dát sebe na první místo a poskytnout sama sobě vyživující láskyplnou péči v jakékoli formě?

Podíváme se, jaké vlastně jsou všechny akty sebelásky, kterými mohu o sebe pečovat a tím vyjadřovat respekt sama sobě?

Jedině pokud jsou moje potřeby vnímány a nasyceny, tak mohu z místa vnitřní spokojenosti, naplněnosti a radosti opečovávat a milovat druhé, jedině potom mohu vstupovat do vztahů, kde je vzájemná rovnost a respekt. Láska, péče a porozumění, které dávám sobě se pak zrcadlí ve všem, co přichází ke mně zvenčí.

"Semináře, které jsem zatím absolvovala, byly pro mě pohlazením po duši i po těle, otevíráním obzorů. Znovuobjevováním ženské vnitřní síly, která je v nás v dnešní době často potlačovaná, kterou samy potlačujeme pod tlakem společnosti zaměřené na výkon, úspěch a další „mužské atributy.“ Je krásné přicházet na to, že „ženskou cestou“ zmůžeme často mnohem více… Díky moc a budu se těšit příště."
Mária

Smyslem tantrických večerů Divoká a krásná je navázat kontakt sama se sebou, obrátit svou pozornost směrem dovnitř a otevřít brány svému vnitřnímu prožívání. Udělat si čas a prostor sama na sebe a opět se spojit se svou přirozeností a podstatou sebe jako ženské bytosti, nezávisle na rolích, které jako žena hrajeme ve svých životech - dcera, partnerka, manželka, maminka, babička.

Tyto večery jsou prostorem přijmout sama sebe jaká jsem, tam, kde ve svém životě jsem. A zároveň si uvědomit a prožít svoji sílu: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál.

Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě, a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

Jedná se o sérii volně na sebe navazujících tantrických večerů pro ženy, pokaždé se zaměřením na jiné téma.

Večer je prožitkový a sebe zkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na převlečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi