Přejít na navigaci


Léčivá síla stravy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Středa 20.2. 2013
Jídlo Vás buď může zablokovat, nebo Vás povede k aktivaci vlastních léčivých sil. Jídlo Vám pomůže využít svůj potenciál na 100 %, realizovat se, pročistit intuici a být šťastný. Být šťastný neznamená pouze usmívat se, je to vyvážené vnitřní prostředí jako základ pro odvahu a flexibilitu. Pro vnitřní rovnováhu je zásadní zásobení minerálními látkami, a to je určeno jídlem.
 

Rezervujte si místo včas

Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
Čas: 18.30-21.00 hod.
Cena: 400 Kč
Kontakt: Mgr. Miroslava Slavíková, 775 64 33 40, slavikovamiroslava@seznam.cz

Popis akce

Jak úzce souvisí výživa se zdravím a tím, jak žijeme? Souvislosti, které Vás asi nikdy nenapadly, které nás nikdo neučil a přesto jsou základní a ovlivňují nás každý den. Jak jídlo ovlivňuje naši fyzickou i psychickou kondici? Jaké jídlo nás přirozeně posiluje a jakými mechanismy? Jak jídlo ovlivňuje naši intuici a růst osobnosti? Co konkrétně dělat? Jak se zlepšit?

Přijďte si poslechnout zkušeného experta světového formátu v oblasti preventivní a léčebné výživy se 40letou praxí. Jeho přednášky jsou velmi inspirativní a názorné, přesně pronikají k podstatě problému. Své vědomosti dokáže předávat jasnou a srozumitelnou formou. Čekejte i trochu filozofie a samozřejmě jeho typický humor.

Přednáška bude v anglickém jazyce s českým překladem.

-----------

Rodinné a osobní konzultace:
Adelbert bude k dispozici ve čtvrtek 21.2.2013 pro individuální a rodinné konzultace. Konzultace komplexně zohlední Vaši konstituci i momentální kondici a dostanete kompletní doporučení, rovněž v písemné formě. Konzultace budou v anglickém jazyce, v případě potřeby s překladem do češtiny.

--------------

Cena přednášky: 400 Kč.
Při úhradě na účet do 13.2.2012 jen 350 Kč.

Účet číslo: 1163739023/0800
Kontakt: Mgr. Miroslava Slavíková
slavikovamiroslava@seznam.cz

O lektorovi

Adelbert Nelissen

Adelbert Nelissen patří mezi experty světového formátu v oblasti preventivní a léčebné výživy. Je lékařem čínské medicíny a vychází zejména z ní a makrobiotiky. V 70. letech založil jednu z předních společností zabývající se výrobou a obchodem s produkty zdraví prospěšné výživy. Tím se zasloužil o existenci a dostupnost stovek kvalitních potravin a surovin, včetně např. kulaté /evropské/ bio rýže, tofu, tempehu, kváskového chleba a dalších. Se svou ženou jsou zakladateli Kushi Institutu pro Evropu a v současnosti se věnují převážně přednáškové činnosti a konzultacím.

Jeho přednášky přesně pronikají k podstatě problému a jsou podloženy zkušenostmi a praxí. Přednáší v Amsterodamu a na dalších místech Evropy a světa. V listopadu 2011 i 2012 byl např. pozván do Číny, kde přednášel na několika univerzitách. Každé léto organizuje dvoutýdenní konferenci v Nizozemí, na kterou přijíždí několik set účastníků z celého světa. Se svou ženou Wieke mají 5 dětí a 6 vnoučat.

Přidejte komentář nebo dotaz:
Novinky a kalendář akcí e-mailem
PROBUZENÍ DO VĚDOMÉHO ŽIVOTA

16.-20.4.2014
s Janu Sorenem Ventegodtem (DK)

 

 

 

Vědomé žití v každodenním životě

24.4. s Gaiou (DE)

 

 

 

 

 

 

PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

22.-25.5.2014 s léčitelkou a duchovní učitelkou Canelou M. Meyers