20/2 středa MAITREA

Léčivá síla stravy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jídlo Vás buď může zablokovat, nebo Vás povede k aktivaci vlastních léčivých sil. Jídlo Vám pomůže využít svůj potenciál na 100 %, realizovat se, pročistit intuici a být šťastný. Být šťastný neznamená pouze usmívat se, je to vyvážené vnitřní prostředí jako základ pro odvahu a flexibilitu. Pro vnitřní rovnováhu je zásadní zásobení minerálními látkami, a to je určeno jídlem.
  • Datum: 20.2.2013
  • Čas: 18.30-21.00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: Mgr. Miroslava Slavíková, 775 64 33 40

Jak úzce souvisí výživa se zdravím a tím, jak žijeme? Souvislosti, které Vás asi nikdy nenapadly, které nás nikdo neučil a přesto jsou základní a ovlivňují nás každý den. Jak jídlo ovlivňuje naši fyzickou i psychickou kondici? Jaké jídlo nás přirozeně posiluje a jakými mechanismy? Jak jídlo ovlivňuje naši intuici a růst osobnosti? Co konkrétně dělat? Jak se zlepšit?

Přijďte si poslechnout zkušeného experta světového formátu v oblasti preventivní a léčebné výživy se 40letou praxí. Jeho přednášky jsou velmi inspirativní a názorné, přesně pronikají k podstatě problému. Své vědomosti dokáže předávat jasnou a srozumitelnou formou. Čekejte i trochu filozofie a samozřejmě jeho typický humor.

Přednáška bude v anglickém jazyce s českým překladem.

-----------

Rodinné a osobní konzultace:
Adelbert bude k dispozici ve čtvrtek 21.2.2013 pro individuální a rodinné konzultace. Konzultace komplexně zohlední Vaši konstituci i momentální kondici a dostanete kompletní doporučení, rovněž v písemné formě. Konzultace budou v anglickém jazyce, v případě potřeby s překladem do češtiny.

--------------

Cena přednášky: 400 Kč.
Při úhradě na účet do 13.2.2012 jen 350 Kč.

Účet číslo: 1163739023/0800
Kontakt: Mgr. Miroslava Slavíková
slavikovamiroslava@seznam.cz

O lektorovi

  • Adelbert Nelissen

    Adelbert Nelissen patří mezi experty světového formátu v oblasti preventivní a léčebné výživy. Je lékařem čínské medicíny a vychází zejména z ní a makrobiotiky. V 70. letech založil jednu z předních společností zabývající se ...

    více informací o lektorovi