18/10 čtvrtek MAITREA

Láska, vztahy, konstelace

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Řešení zapeklitých i každodenních partnerských problémů. Jedno z nejpopulárnějších (nejen) konstelačních témat je - LÁSKA. Přesně řečeno tedy partnerský vztah a všechny jeho "meandry" - od hledání "vhodného" partnera, zamilovanost, žárlivost, sex a ne-sex, až po rozchody a rozvody.
  • Datum: 18.10.2012
  • Čas: 18,00 - 21,00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Janova stejnojmenná kniha (Láska, vztahy, konstelace, vydala MAITREA v roce 2008) je také jednou z nejlépe se prodávajících knih tohoto nakladatelství. Tento večer se plně ponoříme do tajů konstelačních řešení "láskyplných" problémů, např.: Jak se stát "prezentním" mužem a lásce otevřenou ženou? Jak se potkat v sexu? Jak ustát partnerovu/partnerčinu rozdílnost atd... Večer plný malých konstelací a cvičení.

---------------------------------------------------------------------

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi