2/10-7/10 sobota - čtvrtek MAITREA

Kurz tradiční Thajské masáže

Pozor tato akce již proběhla v roce 2010. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Účastníci kurzu si osvojí dovednost poskytnout kvalitní 1,5 až 2 hodinovou Thajskou masáž s hlubokým a dlouhodobým účinkem. Pro účast na kurzu není potřeba předchozí masérské či zdravotnické vzdělání.
  • Datum: 2.10.2010-7.10.2010
  • Čas: začátek v sobotu v 10.00 hodin
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 6 400 Kč (v ceně jsou zahrnuta scripta)
  • Kontakt: Vladislav Horecký, 604 200 471

Kurz má rozsah 48 hodin:
Časový harmonogram:
So: 10 - 13 // 15 - 20
Ne, Po, Út, St, Čt: 9 - 13 // 15 - 19
Maximální počet účastníků: 8

Thajská masáž v tradičním pojetí (Nuad Phaen Boran, severní styl) je důmyslnou kombinací důkladného uvolnění svalstva a kloubů s aktivací energetických drah a akupresurních bodů. Obnovuje fyzickou vitalitu, přináší psychické uvolnění i svěží duchovní jas.
Dochází při ní k odstranění únavy, blokád, bolesti a ztuhlosti kloubů, zvyšuje pohyblivost těla. Napomáhá výraznému prokrvení všech tkání, vylučování toxinů i povzbuzení imunitního systému a činnosti vnitřních orgánů. Posiluje nervový systém, uvolňuje stres a obnovuje pocity zdraví a pohody.
Masáž se provádí v lehkém a pohodlném oblečení na měkké podložce na zemi.

Vaše místo na kurzu bude rezervováno v pořadí dle data zaplacení zálohy ve výši 3 200 Kč na číslo účtu 94258052/5500. Jako variabilni symbol uveďte Vaše telefonní číslo a do zprávy pro příjemce Vaše jméno. Zbývající částku uhraďte prosím převodem na uvedený účet nejpozději 5 dnů před zahájením kurzu, případně hotově v den zahájení kurzu.

Před zahájením kurzu dostanete podklady i všechny potřebné informace. V prostorách domu osobního rozvoje Maitrea, kde se seminář koná, je možno setrvat i během přestávek, k dispozici je malá kuchyňka a v přízemí domu Maitrea je vegetariánská restaurace. V případě zájmu je možné po předchozí dohodě zajistit v domě i možnost přespání.

O lektorovi

  • Vladislav Horecký

    Věnuje se především Thajské masáži. Dle potřeby ji doplňuje dalšími terapeutickými technikami vycházejícími z tradičních východních nauk a holistického přístupu ke zdraví člověka. Umění thajské masáže se začal učit u ...

    více informací o lektorovi