26/2-28/2 pátek - neděle MAITREA

KROCENÍ DÉMONŮ V NÁS - Transformujte své stíny a odkryjte svůj potenciál

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Chcete se naučit proměňovat vztek, smutek, bezmoc či strach v užitečné vnitřní rádce a spojence? Chcete odkrýt vlastní netušené možnosti a schopnosti a dodat si ztracenou energii a chuť do života? Využijte příležitosti uvidět své vlastní slabosti a "bloky" v jiném světle!
 • Datum: 26.2.2016-28.2.2016
 • Čas: Pá: 18-21, so: 9-18, ne: 9-16 hod.
 • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
 • Cena: 3 500 Kč při platbě do 16.2. (později 3 700 Kč)
 • Kontakt: seminare@maitrea.cz

Když se řekne “krocení démonů”, asociuje to u většiny představu drezůry a vynucování si poslušnosti silou. Problematické a nepříjemné stránky nás samých v nás vyvolávají strach a strach nám instinktivně velí zaútočit nebo utéct. Je tedy pochopitelné, že nás jako první napadne vytáhnout na ně bič a “nepustit si je k tělu”. Je to pochopitelné, ale ne moudré, protože to vede jen k posílení vnitřních rozporů a tlaků.

Pokud máte uspět, potřebujete jiný prostředek, než sílu. Potřebujete alternativu a ambicí tohoto kurzu je vám takovou alternativu nabídnout.

Tou alternativou je porozumění. Naučíme vás, jak opanovat své instinktivní tendence, překonat prvotní strach, získat si odstup, naslouchat bez předsudků a díky tomu uvidět své vlastní slabosti a "bloky" v jiném světle. Porozumění mění vše - démony ve spojence a bezradnost či strach v osobní moudrost, moc a sílu. Přijďte objevit a prozkoumat tento svůj skrytý potenciál!

Více o kurzu se dočtete v článku "Dokážete se smířit se svými démony?"

Další článek jehož autorem je Michal Mynář vyšel na serveru psychologie.cz:
http://psychologie.cz/krmit-demony-povoleno/

Co s sebou: pohodlné oblečení a spoustu emočních situací

O lektorovi

 • Jan Benda

  Psychoterapeut, trenér a kouč se zájmem o spiritualitu, zvláště Buddhovo učení a šamanskou práci. Prošel tréninkem satiterapie, Pesso terapie (PBSP), výcvikem pro práci se změněnými stavy vědomí a řadou dalších kurzů. Rád ...

  více informací o lektorovi
 • Michal Mynář

  Michal Mynář je brněnský psychoterapeut, který ve své praxi využívá především přístupy opírající se o všímavost (mindfulness), ale i osobní zkušenost se spirituálními a terapeutickými technikami z tradic původních obyvatel ...

  více informací o lektorovi