8/12-9/12 sobota - neděle MAITREA

Intuice

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Intuice mnohdy označovaná jako šestý smysl, vnitřní vědění, instinkt, předtucha, tichý vnitřní hlas, vnitřní pocit, je spontánní proces, který se rozvíjí za určitých podmínek. Kurz vás naučí, jak takové podmínky připravovat. Budete schopni rozeznat intuici od zaměnitelných tendencí mysli a najdete způsob, jakým k vám promlouvá.
  • Datum: 8.12.2012-9.12.2012
  • Čas: 9 - 18, 9 - 16 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 3 000 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Tajemná, těžko uchopitelná, subtilní, nevysvětlitelná, záhadná – taková může být intuice pro toho, kdo zapomněl. Pro toho, kdo je s ní v kontaktu a dovede ji rozvíjet, intuice znamená zdroj štěstí a úspěchu, moudrost při řešení problémů, rozvoj kreativních nápadů, odhad budoucích trendů, správná rozhodnutí, výhodné smlouvy, spolehliví partneři. Ano, intuice je schopnost, se kterou se rodíme a která nám umožňuje volit to nejvyšší z možného. Naučte se využívat pravou hemisféru a vyzkoušejte si, jak je možné intuici zachytit. Logika není vše. Probuďte instinkty lovce!

Vyzkoušíte různé způsoby, jak intuici zachytit. Zjistíte, zda k vám bude promlouvat přes tělo, obrazy, sny či vnitřní hlas, jestli ji zesílíte tužkou, štětcem, kamenem nebo hudebním nástrojem.

Co se na semináři naučíte?

- Dokážete rozlišit intuici od ostatních myšlenek, představ či emocí.
- Porozumíte principům vlastního prožívání.
- Najdete si svůj osobní přístup, jak intuici vyvolat.
- Budete nově pojímat životní situace.
- Zefektivníte proces rozhodování
- Přehlížené drobnosti vám podají významné zprávy o vaší budoucnosti.
- Budete připraveni aktivně využívat intuici v běžném pracovním dni.
- Zvýšíte pravděpodobnost správné volby.

O lektorovi

  • Jan Benda

    Psychoterapeut, trenér a kouč se zájmem o spiritualitu, zvláště Buddhovo učení a šamanskou práci. Prošel tréninkem satiterapie, Pesso terapie (PBSP), výcvikem pro práci se změněnými stavy vědomí a řadou dalších kurzů. Rád ...

    více informací o lektorovi