13/12 čtvrtek MAITREA

Hrátky s časem aneb co nám o nás říká čas

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Budeme pracovat s konstelacemi i jinými technikami. Často říkáme věty typu: „Nemám čas, nestíhám!“ „Nevím co s časem!?“ Co nám to o nás říká? Můžeme ovlivnit čas? Mít ho více nebo si ho ukrátit? Jaké jsou druhy časů? Časové cykly a další.
  • Datum: 13.12.2018
  • Čas: 18 - 21 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 7 dnů před seminářem 450,- kč (později 500,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Řekneme si také něco o časových cyklech a o využívání jejich podpory. Jaké jsou druhy času? „Čas jsou peníze!“ také jedna z často používaných frází. A dále uvidíme, co nám ještě náš vymezený čas pro seminář umožní :-).

Jakákoliv forma účasti na semináři Rodinných konstelací bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na nás konstelace působí a obohacují nás.
O rozestavění vlastní konstelace se žádá až v průběhu semináře. Na večerních konstelacích není dostatek času pro to, aby mohl mít každý účastník vlastní rozestavění. O tom, kdo bude mít vlastní rozestavění rozhoduji až na místě na základě své intuice nebo také využívám kineziologický test. Při rozhodnutí preferuji bezpečnost práce v omezeném časovém prostoru a prospěšnost pro celou skupinu. Pro hlubší a závažnější témata jsou vhodné spíše celodenní nebo víkendové semináře, které nabízím pravidelně každý měsíc.

Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze je vhodné dát předem vědět o případných závažnějších zdravotních či psychických potížích, se kterými jste v péči lékařů, a také o těhotenství. Tyto informace jsou důvěrné a nebudou bez vašeho svolení sdělovány třetím osobám ani účastníkům semináře.

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách zde:
http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY: http://janpeterka.cz/podminky_kurzy.htm

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).

Přijďte prosím 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás a na naší společnou práci a posuny.

Jan Peterka
Pracuji s metodami „Rodinných konstelací“ a "Klíč k životu"
Využívám Čínskou astrologii, kosmologii, Feng Ren Shui, I-ťing...

O lektorovi

  • Jan Peterka

    Již několik let nabízím kurzy osobního rozvoje a sebepoznání jako jsou rodinné konstelace, Klíč k životu, Reki a další. Také pracuji s lidmi formou individuálních terapií a osobních konzultací. Častými tématy naší práce jsou ...

    více informací o lektorovi