31/8 středa MAITREA

HOJNOST A BOHATSTVÍ: DIVOKÁ A KRÁSNÁ – tantra pro ženy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
V tomto čase vrcholí sklizeň, země nám dává štědře své plody. Během tohoto večera se podíváme zda si dovolujeme přijímat v životě dary hojnosti, zda bohatství na všech úrovních proudí do našeho života. A pokud ne, jaké mu klademe překážky?
  • Datum: 31.8.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 1.8. (později 430 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Budeme zkoumat na tělesné úrovni, zda dokážeme otevřít své tělo energii hojnosti a proudu životní energie. Podíváme se, jaké naše mentální přesvědčení nám brání žít hojnost a bohatství v rozličných podobách, přestože po něm ve své hlavě toužíme.

Vztek, zahořklost nebo smutek mi pomáhá uvědomit si oblasti mého života, kde jsem nespokojená a kde si to přeju jinak. Tuto přijatou a uznanou energii pak mohu směrovat do své touhy, do svých přání a ve finále mě tyto energie podpoří nalézt a žít své potěšení. Zvu vás tento večer nadzvednout pokličku, pod kterou to bublá, dát průchod této vlně, nasednout na ni a vědomě si ji řídit.

Smyslem tantrických večerů Divoká a krásná je navázat kontakt sama se sebou, obrátit svou pozornost směrem dovnitř a otevřít brány svému vnitřnímu prožívání. Udělat si čas a prostor sama na sebe a opět se spojit se svou přirozeností a podstatou sebe jako ženské bytosti, nezávisle na rolích, které jako žena hrajeme ve svých životech - dcera, partnerka, manželka, maminka, babička.

Tyto večery jsou prostorem přijmout sama sebe jaká jsem, tam, kde ve svém životě jsem. A zároveň si uvědomit a prožít svoji sílu: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál.

Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě, a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

Jedná se o sérii volně na sebe navazujících tantrických večerů pro ženy, pokaždé se zaměřením na jiné téma.

Večer je prožitkový a sebe zkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na převlečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi