8/2 středa MAITREA

Feng shui v roce 2017 - zkusit štěstí?

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Čínský Nový rok nastává 28. ledna roku 2017 a nejenže ho budou oslavovat miliony lidí po celém světe, ale je důležitý i pro fengshuisty, kteří používají lunární kalendář na určení změn v energii prostoru. Co nám přinese rok Červeného Kohouta a jak si máme upravit prostor s pomocí Lo shu čtverce?
  • Datum: 8.2.2017
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: Tatjana Micić, 608123288

Filozofie Feng shui a celý balík věcí, který s ní jde, jako je určení šťastných směrů na sezení, šťastných barev, amuletů atd. je sice Evropanům cizí, ale zájem o je ně stále větší. Možná je to tím, že ve vlastní kulturní tradici nemáme vyvinutý systém, který se zabývá energií prostoru. Zároveň ale cítíme, že energie prostoru existuje a že nás ovlivňuje.

Nicméně, čínská tradice nemluví jen o Feng shui místech, ale i času. A z hlediska Feng shui času existuje uspořádání jak pro každý rok, tak pro jednotlivé měsíce. Tímto se zabývá škola Létající hvězdy. Každému roku či měsíci tedy náleží různé barvy, amulety a symboly přinášející prosperitu, zdraví a obecně štěstí.

Číňané říkají, že si v roce Kohouta lidé kladou vysoké cíle a zrovna v tom je zakopaný pes! I když je Kohout organizačně schopný, umí být nepružný a dogmatický. Co dělat v roce, kdy nás energie nutí experimentovat a zkusit štěstí, ale zároveň víme, že se máme držet dobře ověřených cest? (Tak tento rok vnímá i evropská tradice, o které je seminář 20.1. na téma: Rok 2017 – Tradice versus reformy.)

Během workshopu se dozvíte, jaké jste znamení v čínském horoskopu a jaké jsou vaše vyhlídky na úspěch v roce Kohouta. Dále se dozvíte o svých šťastných směrech e elementech v tomto roce. Podíváme se spolu, jak vypadá Feng shui čtverec na rok 2017 a uvidíme, v jakých zónách budeme muset potlačit negativní energii a kde budeme podporovat prosperitu a růst.
Součástí seminářů je ukázka cvičení, která praktikují fengshuisté na ochranu domova.

Upozornění pro účastníky – na tento seminář se hlaste přímo lektorce.

Z reakcí účastníků:
Milá Tatjano, již několikrát jsem byla na Vašich seminářích a vždy to bylo úžasné. Děkuji moc za vše, co nám předáváte o Feng shui a čínské filozofii... učím se... Bára

O lektorovi