8/4 úterý MAITREA

DIVOKÁ A KRÁSNÁ - Tantrické večery pro ženy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Která z nás nechce mít více energie? Cítit se silnější, živější a spokojenější? Tantra je cestou k naší energii. Učí nás, že námi proudí jedna jediná síla – naše energie, naše živost a ta se manifestuje na mnoha úrovních: v naší kreativitě, v naší sexualitě, v našich vztazích, v naší schopnosti komunikovat a vytvářet kolem sebe jasnost.
  • Datum: 8.4.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč

Naše energie a živost je v životě často potlačována. Když vyrůstáme, málokdy jsme obklopeni ženskými vzory, které nás učí, jak se přijímat taková, jaká jsem, nestydět se za sebe. A protože žijeme především v mužském světě, kde se porovnáváme, často soupeříme jedna s druhou i s ostatními, neustále se snažíme se vylepšovat, tvrdě pracovat atd. Na úrovni mentálních vzorců pak často sklouzneme do pocitů bezmocné oběti, ženy, která již nevěří, že si svoji realitu vytváří sama. Tantra k tomu říká jednoduše: Nejsou žádné oběti!

Smyslem těchto večerů je navázat kontakt sama se sebou, přijmout sebe sama taková, jaká jsem, a přesně tam, kde ve svém životě jsem. Otevřít brány ke svému nitru a opět se spojit se svou přirozeností, s tím, jaká já jsem, uvolnit se do své energie. A zároveň si uvědomit a prožít svoji sílu: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu Vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál. Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě, a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

Večer je prožitkový a sebezkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi