18/12 čtvrtek MAITREA

DIVOKÁ A KRÁSNÁ – tantra pro ženy: Cesta ke svobodě

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Je pro mě svoboda důležitá? Co potřebuji k pocitu svobody? Co je pro mě v životě přítěží?
  • Datum: 18.12.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč

Tento večer se budeme věnovat tématu svobody. Je pro mě svoboda důležitá? Co potřebuji k pocitu svobody? Co je pro mě v životě přítěží? Jak najít svobodu od toho, co musím, svobodu následovat svoji cestu životem, svůj sen, svoje touhy, a zároveň mít svobodu jít hlouběji do svých vztahů a spojení?

Naše energie a živost je v životě často potlačována. Když vyrůstáme, málokdy jsme obklopeny ženskými vzory, které nás učí, jak se přijímat taková, jaká jsem, nestydět se za sebe. A protože žijeme především v mužském světě, kde se porovnáváme, často soupeříme jedna s druhou i s ostatními, neustále se snažíme se vylepšovat, tvrdě pracovat atd. Na úrovni mentálních vzorců pak často sklouzneme do pocitů bezmocné oběti, ženy, která již nevěří, že si svoji realitu vytváří sama. Tantra k tomu říká jednoduše: Nejsou žádné oběti!

Smyslem těchto večerů je navázat kontakt sama se sebou, přijmout sebe sama taková, jaká jsem, a přesně tam, kde ve svém životě jsem. Otevřít brány ke svému nitru a opět se spojit se svou přirozeností, s tím, jaká já jsem, uvolnit se do své energie. A zároveň si uvědomit a prožít svoji sílu: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, milé ženy, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál. Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě, a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

Jde o sérii volně na sebe navazujících tantrických večerů pro ženy, pokaždé se zaměřením na jiné téma. Večer je prožitkový a sebezkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi