9/12 středa MAITREA

DIVOKÁ A KRÁSNÁ: DUCHOVNOST ŽENY? - Celodenní seminář

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tantra pro ženy. Jedině pokud dokážeme být ve svém těle, cítit se v něm bezpečně a zůstávat v něm, cítit skrze něj, můžeme se otevřít opravdovému napojení na ducha a božství, svět energií, intuici a magii.
  • Datum: 9.12.2015
  • Čas: 9.30 -17 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 1250 Kč při platbě do 29.11. (později 1500 Kč)
  • Kontakt: seminare@maitrea.cz

Mnoho z nás žen má problém být ve svém těle, namísto toho se upínáme k duchovním hodnotám a prožitkům. Jsme ale daleko více než muži spojeny se životem v pozemské dimenzi, s hmotou, tělem, cykly.

Duchovnost byla po staletí spojována s mužským světem, velcí duchovní učitelé byli muži. Duchovnost také tradičně znamená jisté nadnesení se nad pozemskost života. Žena je ale daleko více spojena se životem v pozemské dimenzi, s hmotou, tělem, cykly. Je tu tedy jakýsi skrytý konflikt tělesnost vs. duchovnost? Jak můžeme zažívat ve spojení ze zemí, ve své tělesnosti duchovní propojení? V čem spočívá duchovnost ženy?

Během toho prožitkového workshopu se podíváme, jak mohu být a zůstávat spojena s tady a teď, se svým tělem, svojí tělesností, jak obývat svoje tělo a prožít jeho posvátnost a božskost, jak o něj pečovat jako o svůj chrám. Naučíme se cvičení a techniky, které nás opakovaně mohou vracet do těla a do uvědomění si božského zázraku našeho těla. Poznáme, že na ducha i boha se můžeme napojit přes tělo, cítění i emoce.

Pokud se nebojíme pozemského světa a dokážeme v něm zůstat, spojení s duchem (božstvím, duchovnem, esoterikou) není pro nás únikem, ale cestou k nalezení své celistvosti, druhého pólu naší bytosti. Stáváme se silnou, osvobozenou a uvědomělou ženou, která je pevně zakořeněna ve svém těle, ve své zemi a pevně spojena se svým srdcem. Skrze lásku a přijetí, které cítím ke svému tělu, mohu cítit lásku, přijetí a milost universa, boha, bohyně a života, a tyto kvality potom šířit dál. A to je jeden z největších duchovních darů, které žena může dát sobě, svému okolí i celé naší společnosti.

Tento workshop je prožitkový a sebe zkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na pohyb a cvičení, dále prostěradlo, na kterém můžete ležet a cvičit, tužku a zápisník.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi