6/1 úterý MAITREA

Děti, všude jen děti...

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Konstelačně-přednáškový večer o dětech a rodičích a základních pravidlech vztahů mezi nimi.
  • Datum: 6.1.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Když se narodíme, vstupujeme do neznámého světa, a zdálo by se, že jsme jako nepopsaný, čistý a tím i „nevinný“ list papíru. Bohužel od prvního okamžiku se na nás začínají lepit očekávání okolí, rodinného systému, příbuzných, našich učitelů. A nejen to - jsme zatěžováni nepříjemnými zážitky, bolestí a traumaty, které nás pak mohou celý život ovlivňovat.

Tento večer se podíváme hlouběji na možné cesty a způsoby, jak se s tím, co si od narození neseme, vyrovnat. Budeme se také zabývat „vnitřním dítětem“, a zkoumat, zdali se jedná o šťastnou a bezstarostnou část naší psýché, nebo o zatíženou problémy a jak je možné, toto vnitřní dítě integrovat do našeho života.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi