4/11 úterý MAITREA

Co se stalo s Popelkou po svatbě aneb Mytologické vnímání

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Nejen v oblíbených předvánočních konstelacích pohádek a mýtů, ale prakticky ve všech konstelacích se setkáváme s jiným než pouze racionálním pohledem na realitu.
  • Datum: 4.11.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Na jedné straně je právě tato "iracionalita" předmětem kritiky vědecky zaměřených lidí - občas se divím, že konstelace ještě nedostaly onen "Bludný balvan" páně Grygara! Na druhé straně je stále zřetelnější, že právě "změněné vnímání reality", snový svět, imaginace, krátce řečeno ona meta-fyzika je to, co se dneska, coby doplněk našeho až příliš racionálního vnímání reality, dostává do popředí. Tento večer se budeme zaobírat metafyzickou částí konstelací, šamanismem, animismem, rozšířeným stavem vědomí, učením Davida Abrama, Billa Plotkina a dalších průkopníků změny naší percepce světa kolem nás.

Konstelační večery s Janem Bílým – to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání, tedy všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan poutavě přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí mnoha večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme. Informace o dalších seminářích s Janem najdete zde: www.konstelace.info

O lektorovi